Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

UKW zaczyna współpracę z Komendą Wojewódzką Państwowej Straży Pożarnej

Dodano: 14.12.2023 | 22:55

Na zdjęciu: Umowę o współpracy podpisali rektor UKW prof. Jacek Woźny oraz komendant wojewódzki PSP nadbryg. Jacek Kaczmarek.

Fot. Magdalena Sikorska-Cupa / UKW Bydgoszcz / materiały prasowe

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy oraz Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu będą ze sobą ściśle współpracowały.

Rektor UKW prof. Jacek Woźny oraz komendant wojewódzki PSP w Toruniu nadbryg. Jacek Kaczmarek podpisali w środę, 13 grudnia w Bydgoszczy porozumienie o współpracy. – Na jego podstawie, strony ustaliły współpracę w zakresie szkoleń z komunikacji medialnej oraz praktyk dla studentów kierunku dziennikarstwa i komunikacji społecznej – mówi rzecznik prasowy bydgoskiej uczelni Sebastian Nowak.

W spotkaniu rektora z szefem kujawsko-pomorskich strażaków udział wzięli także prof. Benedykt Odya – prorektor ds. studencki i jakości kształcenia oraz dyrektor instytutu komunikacji społecznej i mediow UKW prof. Radosław Sajna-Kunowsky.

Jak słyszymy na uczelni, niewykluczone jest rozszerzenie tej współpracy. – Objąć może inne obszary działalności i kierunki studiów – przekazuje UKW w komunikacie prasowym.

0 0 votes
Article Rating
Szymon Fiałkowski
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments