Bydgoszcz
20C
Słonecznie
53% wilgotność
Wiatr: 6km/h ESE
H 20 • L 19
15C
Wt
14C
Sr
15C
Czw
15C
Pt
17C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczEdukacjaUKW zaprasza licealistów na spotkanie rekrutacyjne. Uczelnia zaprezentuje ofertę humanistyczną
26.05.2021 | 10:10

UKW zaprasza licealistów na spotkanie rekrutacyjne. Uczelnia zaprezentuje ofertę humanistyczną

Na zdjęciu: Uniwersytet Kazimierza Wielkiego prezentuje swoją ofertę za pośrednictwem YouTube.

Fot. Stanisław Gazda/archiwum

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego organizuje ostatnie majowe spotkanie z kandydatami na studia organizowane w formule online. Będzie ono poświęcone kierunkom humanistycznym.

Z powodu ograniczeń spowodowanych epidemią koronawirusa, UKW – zamiast zwyczajowych drzwi otwartych poprzedzających rozpoczęcie rekrutacji na studia na rok akademicki – prezentuje swoją ofertę w formule online. – Pierwsze cztery spotkania, cyklicznie organizowane przez UKW, odwiedziło dwa i pół tysiąca gości – podkreśla Tomasz Zieliński, rzecznik prasowy uczelni.

Jutro (27 maja) o godzinie 19:00 uniwersytet zaprasza na „Rekrutacyjny live na podwieczorek”, transmitowany na kanale YouTube UKW. – Ostatnie spotkanie poświęcimy kierunkom humanistycznym prowadzonym na wydziałach historii, językoznawstwa, literaturoznawstwa oraz w instytutach filozofii i nauk o kulturze – informuje Zieliński. W trakcie godzinnej transmisji będzie można zadawać pytania na czacie. Materiał będzie później dostępny na kanale YouTube UKW.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści