[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Upalny weekend w Bydgoszczy i regionie. Wydano ostrzeżenie pogodowe

Dodano: 26.08.2022 | 07:03

Na zdjęciu: Ostatni weekend wakacji zapowiada się niezwykle upalnie.

Fot. Archiwum

Ostatnie dni wakacji zapowiadają się niezwykle upalnie. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał właśnie ostrzeżenie pogodowe przed upałami dla Bydgoszczy i regionu.

To już ostatni weekend wakacji. Jak informują meteorolodzy, najbliższe dni w Bydgoszczy i regionie będą upalne. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydało właśnie ostrzeżenie pogodowe drugiego (w trzystopniowej skali) stopnia przed upałami.

Z komunikatu, jaki przekazało Bydgoskie Centrum Zarządzania Kryzysowego wynika, że IMGW wydało ostrzeżenie dla miast Bydgoszczy i Torunia oraz powiatów aleksandrowskiego, bydgoskiego, chełmińskiego, inowrocławskiego, mogileńskiego, nakielskiego, radziejowskiego, sępoleńskiego, świeckiego, toruńskiego, tucholskiego i żnińskiego.

Meteorolodzy prognozują, że w tych obszarach w ciągu dnia prognozuje się upał, a maksymalna temperatura ma wynieść od 29 do 32 stopni Celsjusza, w nocy na termometrach będzie temperatura w przedziale 16-19 stopni. Ostrzeżenie obowiązuje od piątkowego (26 sierpnia) południa do jutra (27.08) do godziny 20:00.

Upalny weekend w Bydgoszczy i regionie. Wydano ostrzeżenie pogodowe
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments