Bydgoszcz
4C
Niebo częściowo zachmurzone
81% wilgotność
Wiatr: 7km/h W
H 5 • L 3
1C
Sr
1C
Czw
0C
Pt
4C
Sob
3C
Nd
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIUrodziny w IKEA Bydgoszcz
DSCF0016 (Copy)
05.08.2016 | 13:53

Urodziny w IKEA Bydgoszcz

Solenizant rozdaje prezenty! Takie rzeczy tylko w IKEI!

Na zdjęciu: Miejsca na życzenia dla solenizanta zostało jeszcze dużo. Ta które się już pojawiły pokazują, że sklep dobrze został przyjęty przez mieszkańców regionu.

Fot. Stanisław Gazda

Przez dziesięć dni trwać będą obchody pierwszych urodzin IKEA w Bydgoszczy. Urodzin niezwykłych, bo obdarowywany prezentami nie będzie solenizant, lecz jego goście…

Dzisiaj o godzinie 15.00 czekał będzie na nich urodzinowy tort. Animatorki już od godzin otwarcia prowadzą z dziećmi zabawy z nagrodami: odciskanie dłoni, malowanie życzeń na urodzinowych koszulkach (każdy uczestnik zabawy dostanie jedną na pamiątkę), zabawa w tworzenie kartek i przybijanie stempli. Zarówno mali jak i dorośli sympatycy sklepu będą mieli wyjątkową okazję, by przesłać pozdrowienia prosto ze Skandynawskiej 1, z wyjątkowych urodzin. W końcu roczek obchodzi się tylko raz! W sklepie, specjalnie w tym celu, stoi autentyczna skrzynka na listy. A w magicznej Foto-Budce wykonać można zdjęcie w zabawnych kostiumach oraz akcesoriach i efekt końcowy zabrać do domu.

Ponadto na klientów bydgoskiej IKEA przygotowano mnóstwo produktów po atrakcyjnych cenach. Urodzinowa promocja potrwa do 14 sierpnia.


Powiązane treści