Bydgoszcz
3C
Niebo głównie zachmurzone
70% wilgotność
Wiatr: 11km/h W
H 4 • L 3
3C
Pon
1C
Wt
2C
Sr
1C
Czw
6C
Pt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIUtalentowana „Czwórka” na festiwalu „Aleja Gwiazd” [ZDJĘCIA]
27.03.2017 | 16:39

Utalentowana „Czwórka” na festiwalu „Aleja Gwiazd” [ZDJĘCIA]

Uhonorowano statuetkami talenty w kategoriach: scenicznej i artystycznej.

Na zdjęciu: Jedna z artystycznych prezentacji.

Fot. Stanisław Gazda

W Miejskim Centrum Kultury odbył się III Festiwal Talentów Czwórki  – „Aleja Gwiazd”. W czasie Gali utalentowana młodzież Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy zaprezentowała swoje pasje, zainteresowania i zdolności w różnych kategoriach: recytatorskiej, wokalnej, tanecznej, teatralnej i kabaretowej. Wcześniej, na terenie szkoły umieszczono w Galerii Festiwalu Czwórki prace artystyczne: fotografie, obrazy i rysunki.

Wydarzenie to wpisało się już w tradycję IV LO, a sam festiwal był dla jego widzów wejściem w świat, w którym talent jest stylem życia zaś pasja to mantra, a każda osoba biorąca udział w tym przedsięwzięciu, to diament czekający na oszlifowanie.

Podczas koncertu widzowie obejrzeli 16 występów konkursowych – oddając później swoje głosy na artystę który otrzymał statuetkę – nagrodę publiczności w kategorii scenicznej. Podobnie jak w ubiegłym roku przyznana została nagroda publiczności w kategorii artystycznej, do której zgłosiło się 17 autorów ze swoimi pracami plastycznymi, literackimi i fotografiami. W ciągu ostatnich dwóch tygodni uczniowie szkoły mogli podziwiać je na szkolnych korytarzach i głosować na swoich faworytów. Trzecim wyróżnieniem przyznanym dzisiaj była nagroda dyrektora szkoły.


Powiązane treści