[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Tragedia nad jeziorem. Z wody wyłowiono ciało mężczyzny

Dodano: 20.06.2022 | 11:57

Na zdjęciu: Choć okres wakacyjny przed nami, to w regionie - jak informują służby - już utonęły dwie osoby. Strażacy w miniony weekend wyłowili zwłoki 44-letniego mężczyzny w powiecie włocławskim.

Fot. Archiwum

Śledczy ustalają okoliczności śmierci 44-letniego mężczyzny, którego ciało wyłowiono w sobotę (18 czerwca) rano z jeziora w gminie Choceń. To kolejne utonięcie w regionie.

Ciało 44-letniego łodzianina wyłowiono w sobotę, tuż przed godziną ósmą rano z jeziora Lutobórz w gminie Choceń. To wtedy funkcjonariuszy powiadomiono o zwłokach dryfujących w jeziorze. – Ze wstępnych ustaleń wynika, że ostatni raz mężczyzna był widziany w piątek w godzinach wieczornych, a gdy następnie nie wrócił na noc do miejsca wypoczynku, rodzina i znajomi rozpoczęli jego poszukiwania, niestety bezskutecznie – mówi sierż. sztab. Tomasz Tomaszewski z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji we Włocławku.

Jak wstępnie informują śledczy, wykluczono aby do zgonu mężczyzny przyczyniły się osoby trzecie. – Decyzją prokuratora, zwłoki zostały zabezpieczone do badań, od wyników których zależą dalsze czynności w sprawie – dodaje Tomaszewski.

Choć okres wakacyjny przed nami, to w regionie już wcześniej doszło do innej tragedii. 12 czerwca w jeziorze w miejscowości Polskie Stwolno w powiecie świeckim utonął 35-letni mężczyzna. Okoliczności obu zdarzeń są ustalane przez policjantów pod nadzorem prokuratury.

Tragedia nad jeziorem. Z wody wyłowiono ciało mężczyzny
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments