Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

UTP szuka nowego rektora. Wszystko na rzecz WOŚP

Dodano: 28.01.2021 | 13:28

Na zdjęciu: Rektor UTP prof. Marek Adamski zachęca do wzięcia udziału w licytacji na rzecz WOŚP.

Fot. UTP/mat. prasowe

Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy poszukuje nowego rektora. Stanowisko pełnione przez prof. Marka Adamskiego przez jeden dzień pełnić będzie zwycięzca charytatywnej licytacji, odbywającej się w ramach 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Bydgoska uczelnia, przyłączając się do pomocy w ramach Wielkiej Orkiestry, przygotowała charytatywną licytację – jej zwycięzca na 24 godziny obejmie funkcję rektora UTP. Jednodniowy rektor otrzyma od władz uczelni symboliczny akt przekazania stanowiska i kierowania bydgoskim uniwersytetem. – Następnie spotka się z prorektorami i kanclerzem UTP. Potem, wspólnie z rzecznikiem prasowym,  przygotuje się do briefingu prasowego – informuje uniwersytet. W planie dnia znajdzie się także zwiedzanie kampusu oraz sesja fotograficzna w rektorskiej todze.


CZYTAJ WIĘCEJ: Historyczny dzień dla UTP. Wmurowano kamień węgielny pod nowy budynek


Zachęcam do licytacji i dzielenia się dobrem. W odpowiedzi na nie, ja podzielę się swoim stanowiskiem i obowiązkami – mówi prof. Marek Adamski, rektor Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego. Licytacja na portalu aukcyjnym potrwa do 6 lutego 2021 roku. Dochód z akcji zostanie przekazany na zakup sprzętu medycznego przez Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Społeczność akademicka wspiera również WOŚP za pomocą wpłat do dedykowanej eSkarbonki UTP.

Link do aukcji: https://allegro.pl/oferta/zostan-rektorem-utp-na-jeden-dzien-10166755853

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments