Bydgoszcz
16C
Słonecznie
36% wilgotność
Wiatr: 6km/h ENE
H 18 • L 15
16C
Sr
19C
Czw
24C
Pt
17C
Sob
13C
Nd
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaNakłoKomunikacjaWeekend z utrudnieniami na DK10. Ruchem kierować będą policjanci
DK10 Emilianowo
13.05.2022 | 12:14

Weekend z utrudnieniami na DK10. Ruchem kierować będą policjanci

Na zdjęciu: W najbliższy weekend mogą występować spore utrudnienia w ruchu na krajowej 10.

Fot. Archiwum / zdjęcie ilustracyjne

Spore utrudnienia w ruchu mogą w ten weekend (14-15 maja) występować na krajowej 10 w powiecie nakielskim. – Apelujemy do kierowców o rozważną jazdę i stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy „drogówki” – mówią policjanci z Nakła.

Utrudnienia mają związek z zaplanowanymi na sobotę i niedzielę na terenie Kujawsko-Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Minikowie targami „Lato na Wsi”. Impreza cieszy się dużym zainteresowaniem, jednakże w trakcie tych dwóch dni mogą występować spore utrudnienia na krajowej 10 w powiecie nakielskim. – Kierowcy poruszający się w tym czasie DK10 muszą liczyć się ze wzmożonym ruchem oraz utrudnieniami na drodze – nie ukrywają nakielscy policjanci.

Funkcjonariusze z nakielskiej drogówki przez oba dni będą dbali o zapewnienie płynności ruchu. Sugerują też, aby omijać DK10, m.in. przez przejazd drogą powiatową 1926 w Potulicach (to dla podróżujących w kierunku Bydgoszczy lub z Bydgoszczy w stronę Piły). – Pozwoli to uniknąć stania w korkach i wpłynie na komfort jazdy – słyszymy od policjantów, którzy będą zapewniać płynność ruchu na DK10 w trakcie najbliższych dni. – Apelujemy do kierowców korzystających w weekend z DK10 o rozważną jazdę i stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy drogówki – mówią.

Targi zarówno w sobotę, jak i w niedzielę odbędą się w godzinach 10:00 – 17:00.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments