Utrudnienia na drodze krajowej niedaleko Bydgoszczy. Przejazd kolejowy będzie zamknięty
Dodano: 29.04.2021 | 09:07Na zdjęciu: Przejazd będzie zamknięty w piątek, 30 kwietnia w godzinach od 8:00 do 18:00.
Fot. BB
Jutro (30 kwietnia) czasowo zamknięty zostanie przejazd kolejowy w ciągu drogi krajowej nr 56 w Kotomierzu. Powodem jest konieczność wykonania prac naprawczych.
Jak podaje bydgoski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, w związku z awaryjnym stanem nawierzchni kolejowo-drogowej i koniecznością zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom ruchu drogowego, w piątek, 30 kwietnia w godz. 8:00-18:00 przejazd kolejowo–drogowy w ciągu drogi krajowej nr 56 w Kotomierzu zostanie zamknięty. W tym czasie wykonane zostaną prace naprawcze.
– Ruch pojazdów będzie kierowany przez uprawnionych sygnalistów na najbliższe przejazdy kolejowo–drogowe w miejscowościach Karczemka i Kotomierz. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do oznakowania – apeluje GDDKiA.
- Nowe, betonowe bulwary Brdy. Zobacz zdjęcia z poziomu rzeki! - 15 kwietnia 2026
- Pojedynki rycerskie na Wyspie Młyńskiej i niezwykły spacer. To czeka na Ciebie w tę niedzielę! - 15 kwietnia 2026
- Koncert Pawbeats Orchestra i wiele innych. Tak Bydgoszcz będzie świętować 680. urodziny - 15 kwietnia 2026








