Bydgoszcz
19C
Słonecznie
77% wilgotność
Wiatr: 1km/h E
H 21 • L 17
27C
Pt
27C
Sob
28C
Nd
23C
Pon
24C
Wt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczKomunikacjaUtrudnienia w centrum miasta. Ulice będą wyłączone z ruchu
Bydgoszcz_Wyspa Młyńska_Mostowa_Stary Rynek_Opera Nova_Młyny Rothera_Focha_SG (46)
20.04.2018 | 13:39

Utrudnienia w centrum miasta. Ulice będą wyłączone z ruchu

Utrudnienia potrwają do niedzielnego popołudnia.

Na zdjęciu: Zmiany w ruchu nie ominą ul. Mostowej.

Fot. Stanisław Gazda / archiwum

W związku z Bydgoskim Biegiem Urodzinowym, kierowcy muszą się przygotować na weekend pełen komunikacyjnych utrudnień.

Zmiany zaczną obowiązywać już od dzisiaj. W piątek na Placu Teatralnym oraz na ul. Bernardyńskiej, Przyrzecze i Grodzkiej (od Malczewskiego do Mostowej) sukcesywnie będą wyłączane z funkcjonowania parkingi ogólnodostępne, które są wyznaczone przy ulicach.

W sobotę wieczorem dla ruchu kołowego zostanie wyłączona ul. Mostowa i Plac Teatralny, zaś na ul. Grodzkiej (na odcinku od Mostowej do Podwale) zostanie odwrócony obowiązujący kierunek ruchu drogowego. Wyjazd z ul. Malczewskiego będzie możliwy jedynie w kierunku ul. Podwale.

W dniu zawodów, w niedzielę 22.04. od ok. godz. 14:40 będzie czasowo wstrzymany ruch drogowy na ul. Focha (od ul. Mostowej do ul. Warmińskiego wraz ze skrzyżowaniem z ul. Karmelicką), ul. Warmińskiego (od ul. Focha do ul. Dworcowej wraz ze skrzyżowaniem z ul. Obrońców Bydgoszczy), ul. Dworcowej (od ul. Warmińskiego do ul. Matejki wraz ze skrzyżowaniem z ul. Marcinkowskiego), ul. Uroczej, ul. Św. Floriana, ul. Grodzkiej, ul. Przy Zamczysku, ul. Magdzińskiego, ul. Podwale, ul. Długiej, (od ul. Podwale do ul. Przyrzecze wraz ze skrzyżowaniem z ul. Jana Kazimierza, ul. Batorego i ul. Jezuicką), ul. Przyrzecze, ul. Farnej, ul. Malczewskiego i ul. Grodzkiej (od ul. Podwale do ul. Malczewskiego).

Na wymienionych ulicach ruch drogowy będzie przywracany po przebiegnięciu ostatnich biegaczy. Przywrócenie obowiązującej organizacji ruchu na ul. Mostowej, Palcu Teatralnym i ul. Grodzkiej (od ul. Mostowej do ul. Podwale) nastąpi do ok. godz. 17:00.


Powiązane treści