Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Utrudnienia z powodu prac na Nakielskiej. Zwężenie jezdni i ruch sterowany światłami

Dodano: 25.09.2023 | 10:19

Na zdjęciu: Zwężenie jezdni nastąpi nieopodal skrzyżowania z ulicą Słoneczną (na wysokości budynku nr 117).

Fot. ZDMiKP

Od dziś (25 września) na Nakielskiej – nieopodal skrzyżowania ze Słoneczną – ma zostać wprowadzony ruch wahadłowy. Zmiana ma związek z budową kanalizacji deszczowej.

Realizacja projektu budowy i przebudowy kanalizacji deszczowej ma zakończyć się w grudniu. Do tego czasu na bydgoskich ulicach trzeba liczyć się z wieloma utrudnieniami: obecnie zamknięte są m.in. takie ulice: jak Stawowa (między Broniewskiego a 16 Pułku), wschodnia jezdnia al. Ossolińskich, południowa jezdnia al. Mickiewicza czy Skorupki od Solskiego do Inowrocławskiej.

Teraz utrudnienia wystąpią na uczęszczanej i regularnie korkującej się ulicy Nakielskiej. Jak poinformował Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej, od dziś (25 września) wprowadzone zostanie zwężenie jezdni nieopodal skrzyżowania z ulicą Słoneczną (na wysokości budynku nr 117). – Na tym odcinku obowiązywać będzie ruch wahadłowy kierowany przy użyciu sygnalizacji świetlnej – dodają drogowcy.

Do kiedy potrwają prace? Teoretycznie kontrakt deszczówkowy musi być wykonany do 11 grudnia, ale wydaje się, że prace na Nakielskiej skończą się szybciej: ZDMiKP nie sprecyzował dokładnego terminu ich finiszu.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Koleś
Koleś
2 miesięcy temu

Gratulacje włodarze. Jak już robić coś w mieście to bez pomysłu i tak aby wszystkim przeszkodzić. Co za dzbany nami rządzą.

Lech
Lech
2 miesięcy temu

Szkoda słów i nerwów na ten syf!! ????????????

Rafał
Rafał
2 miesięcy temu

To pewnie dlatego, że na Stawowej w dwóch miesjcach są roboty, a Nakielską był w spoko objazd. Teraz jeszcze na Szubińskiej w okolicach Abrahama zrobić remont i będzie po Bydgosku.

tajta
tajta
2 miesięcy temu

Nikt nie lubi utrudnień, ale żeby coś zbudować są po prostu niezbędne. A żeby miasto sprawnie funkcjonowało to tego typu inwestycje są niezbędne.

Nietwój Interes
Nietwój Interes
1 miesiąc temu

Żeby na Nakielskiej cokolwiek robić najpierw trzeba by ją poszerzyć o co najmniej jeden pas. Ale nieee! Lepiej utrudnić ludziom życie i opóźnić wszystkie autobusy jadące z Miedzynia o 15 minut!