Bydgoszcz
-5C
Niebo głównie zachmurzone
81% wilgotność
Wiatr: 6km/h ESE
H -4 • L -6
-2C
Czw
0C
Pt
-3C
Sob
-0C
Nd
-2C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIUwaga! FRYMARK bydgoski – przeprowadzka
03.10.2018 | 17:03

Uwaga! FRYMARK bydgoski – przeprowadzka

Na zdjęciu:

Fot. Pamiętajcie - od najbliżej niedzieli nowa lokalizacja Frymarku!

„Mózg”, Kamienica 12, a od niedzieli 7 października – Gdańska 8. FRYMARK bydgoski zmienia swoja lokalizację!

Forma pozostaje bez zmian: każda niedziela, od godziny 10 do 14, tyle że 40 stoisk ze zdrowym jedzeniem oraz rękodziełem znajdować się będzie przy ul. Gdańskiej 8 – na placu przed Bydgoskim Centrum Finansowym (dawna Drukarnia), obok Muzeum Wyczółkowskiego.

Dzięki współpracy z salą Zabaw Złoty Smoczek, dzieci, które przyjdą z rodzicami na zakupy, będą mogły zaczekać na nich, uczestnicząc w animacjach prowadzonych przez wykwalifikowaną kadrę. Dorosłym zakupy umilać będzie muzyka na żywo. Wstęp bezpłatny.

Przydatne informacje:

Parkingstrzeżony, kryty i płatny znajduje się w Bydgoskim Centrum Finansowym (wjazd od ul. Parkowej). W niedzielę bezpłatnie można parkować Na ulicy Gdańskiej, Pomorskiej i Dworcowej. Ponadto 300m od FRYMARKu zlokalizowany jest duży, darmowy parking przy Urzędzie Wojewódzkim na ul. Konarskiego

Dojazd komunikacją miejską – Przy FRYMARKU zlokalizowane są przystanki tramwajowe linii: 1,2,4,6 i 10.

Rowery Stacja Bydgoskiego Roweru Aglomeracyjnego znajduje się przy Placu Wolności – 250m od FRYMARKu bydgoskiego. Przy budynku Bydgoskiego Centrum Finansowego znajdują się stojaki rowerowe

Bankomat Euronet – znajduje się wewnątrz Bydgoskiego Centrum Finansowego. Toaleta płatna na poziomie minus 1 w Bydgoskim Centrum Finansowym.

 


Powiązane treści