Bydgoszcz
8C
Niebo częściowo zachmurzone
83% wilgotność
Wiatr: 4km/h SW
H 8 • L 7
15C
Czw
13C
Pt
11C
Sob
11C
Nd
13C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczKomunikacjaUwaga kierowcy! Od jutra kolejne utrudnienia na Grunwaldzkiej
08.09.2020 | 13:11

Uwaga kierowcy! Od jutra kolejne utrudnienia na Grunwaldzkiej

Prace rozpoczną się w środę, 9 września i mają potrwać około dwóch tygodni.

Na zdjęciu: Na czas prowadzenia robót, ruch w rejonie Grunwaldzkiej i Flisackiej prowadzony będzie jednym pasem ruchu - przez zatokę autobusową.

Fot. mat. ZDMiKP

Jutro (9 września) rozpoczną się prace związane z koniecznością poprawy fragmentu wykonanej już kanalizacji sanitarnej przy ul. Grunwaldzkiej.

Jak informuje rzecznik prasowy Zarządu Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej Tomasz Okoński, prace poprawkowe rozpoczną się w środę (9 września) o godzinie 8:00 i mają potrwać około dwóch tygodni.

Prace prowadzone będą na odcinku Grunwaldzkiej przy Flisackiej w kierunku miasta. – W trakcie prac odbiorowych na ul. Grunwaldzkiej stwierdzono konieczność poprawy fragmentu wykonanej już kanalizacji sanitarnej – mówi Okoński i dodaje, że wskazane elementy naprawione zostaną przez wykonawcę robót w ramach prac poprawkowych.

Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami. – W miejscu prac pojawi się zwężenie i ograniczenie prędkości do 30 km/h – informuje rzecznik bydgoskich drogowców. Ruch pojazdów prowadzony będzie jednym pasem ruchu – przez zatokę autobusową.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Marek
Marek
1 rok temu

To bylo wiadomo ze jak Czajka będzie się działo made i polska byłe jakość to znak firm drogowych zlorowki nie zapłacił bym wykonawcy

Stasiek
Stasiek
1 rok temu

Fachowa ręka jakby to Majster powiedział

Lok_Pat
Lok_Pat
1 rok temu

Ciekawe kto zapłaci za naprawę. Za chwilę okaże się, że zaginął paragon i gwarancja nie obejmuje:) Albo wykonawca popełnił błąd z powodu nacisków miasta po terminie oddania. Wyjdzie p. Sztybel i powie, że kary będą milionowe po czym opadnie kurz i kary znikną jak w przypadku basenu na Kapuściskach:) Nadzór leśnych ludków nad inwestycjami genialny. A przecież niedawno z pompą miasto wysłało jednego z nich na emeryturę. Teraz to tym bardziej winnych nie będzie:) Jak sie nazywa takie budowanie??? „czajkowanie”. Chyba imię prezydenta zobowiązuje i legitymacja partyjna. W stolicy najdroższe metro w Europie, obwodnica i oczyszczalnia ścieków…o jakości wiadomo… W… Czytaj więcej »

Tomasz
1 rok temu

Robią na odpier……..szybko i tak wychodzi

Lok_Pat
Lok_Pat
1 rok temu

Jak by jeszcze robili szybko, to można by zrozumieć….ale w naszym mieście terminy wykonawców nie obejmują. A to zawsze niespodziewanie gleby iłowe, a to jakieś instalacje podziemne w innym miejscu niż na planach miejskich:):) Kary ponoszą jedynie mieszkańcy. Buspas do Myślęcinka opóźniony bo zimą nie było ciepło i padał deszcz ze śniegiem ( umowa zapewne dotyczyła tylko miesięcy letnich i dni roboczych:)); Kujawska opóźniona bo instalacje po raz kolejny były w innym miejscu niż miejscy urbaniści by sobie życzyli ( tyle lat i nadal bałagan w papierach). Po godzinie 16 wiatr hula na budowie, jak by komuś zależało to by… Czytaj więcej »

Powiązane treści