Bydgoszcz
25C
Niebo częściowo zachmurzone
50% wilgotność
Wiatr: 6km/h WSW
H 26 • L 25
24C
Pt
24C
Sob
21C
Nd
22C
Pon
22C
Wt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczKomunikacjaUwaga kierowcy! Od jutra początek kolejnych komunikacyjnych zmian na ulicach miasta
10.04.2019 | 13:41

Uwaga kierowcy! Od jutra początek kolejnych komunikacyjnych zmian na ulicach miasta

Zmiany obowiązywać będą do niedzielnego wieczora.

Na zdjęciu: Utrudnienia dotkną m.in. ul. placu Teatralnego, Mostowej i Grodzkiej.

Fot. Stanisław Gazda

Od jutra występować będą kolejne utrudnienia w organizacji ruchu na ulicach miasta. Te związane są z zaplanowanym na najbliższą niedzielę biegiem z okazji urodzin miasta.

Pierwsze zmiany zaczną się od 11 kwietnia (czwartek). To właśnie wtedy sukcesywnie wyłączane z organizacji ruchu będą parkingi na placu Teatralnym i przy ul. Grodzkiej. Kulminacja zmian nastąpi w niedzielę, kiedy odbędzie się bieg.

Zobacz również:

Wzmocnienie kursowania autobusów 89 w tę niedzielę

Od samego rana dla ruchu kołowego wyłączony będzie plac Teatralny, ul. Mostowa i Grodzka (na odcinku od Malczewskiego do Podwale). W obrębie Starego Rynku (cały czas trwają prace związane z przebudową płyty), czasowo zostanie przywrócona możliwość przejazdu północną pierzeją rynku do ul. Krętej i dalej do ul. Podwale.

Kolejne zmiany nastąpią około 14:40. Wówczas czasowo wstrzymywany będzie ruch samochodów na ul. Grodzkiej (od Podwale do Bernardyńskiej), Podwale (od Magdzińskiego do Grodzkiej), Mennica, Tamka, Ku Młynom, Przyrzecze (od Ku Młynom do Farnej), Farnej, Jezuickiej (od ul. Niedźwiedzia do Farnej) i Malczewskiego. Drogowcy informują, że ruch na tych ulicach będzie stopniowo przywracany po przebiegnięciu ostatnich biegaczy.

Całkowite przywrócenie ruchu na placu Teatralnym, ul. Mostowej i Grodzkiej (od Malczewskiego do Podwale) ma nastąpić około 19:00, do tego czasu kierowcy muszą stosować się do czasowego oznakowania ulic i poleceń służb porządkowych, które regulować będą ruch w obrębie ulic, na których wystąpią utrudnienia.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści