Bydgoszcz
13C
Słonecznie
62% wilgotność
Wiatr: 4km/h NNW
H 13 • L 13
18C
Sr
18C
Czw
20C
Pt
17C
Sob
20C
Nd
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIW czwartek otwarcie nowego marketu w Bydgoszczy. Będą promocje, upominki i degustacje
market, warzywa, sklep, zakupy - pixabay
30.01.2018 | 10:55

W czwartek otwarcie nowego marketu w Bydgoszczy. Będą promocje, upominki i degustacje

Promocyjne ceny będą obowiązywać przez ponad tydzień.

Na zdjęciu: Sklep zostanie otwarty w czwartek.

Fot. PixaBay

W czwartek, 1 lutego o godzinie 7:00 przy ul. Skandynawskiej 4 otwarty zostanie dziewiąty sklep sieci Lidl w Bydgoszczy. Z tej okazji przygotowano atrakcje oraz promocyjne ceny. Na klientów czekać będzie także specjalny upominek – książki kucharskie z serii „Kuchnia Lidla”.

Z okazji otwarcia nowego sklepu zorganizowana zostanie m.in. degustacja kulinarna, a osoby, które odwiedzą sklep w dzień otwarcia, będą mogły poczęstować się aromatyczną kawą serwowaną przez profesjonalnych baristów. W okresie od czwartku, 1 lutego do niedzieli, 11 lutego wiele artykułów objętych zostanie specjalnymi promocjami cenowymi.

Nowy sklep sieci Lidl w Bydgoszczy ma powierzchnię sali sprzedaży ok. 1400 mkw. Do obsługi zatrudnionych zostało około 30 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do soboty w godzinach od 7:00 do 21:00, a w niedzielę od 8:00 do 20:00. Parking ma około 100 miejsc. W budynku wykorzystano ekologiczne rozwiązania m.in. instalację ogrzewania wykonaną w oparciu o gruntowe pompy ciepła, odzysk ciepła z urządzeń chłodniczych i energooszczędne oświetlenie LED.


Powiązane treści