[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
1

W Fordonie odbędzie się pokaz mody

Dodano: 04.02.2020 | 13:30

Na zdjęciu: Pokaz odbędzie się w odnowionej sali widowiskowej na osiedlu Bohaterów w Fordonie.

Fot. mat. prasowe

W środę, 12 lutego o godzinie 11:30 i 17:00 w sali widowiskowej przy ulicy Piwnika-Ponurego 10 odbędzie się pokaz mody XX-lecia międzywojennego przygotowany przez uczniów XV Liceum Ogólnokształcącego. 

Pokaz został przygotowany przez uczniów klasy 2B pod opieką mgr Beaty Pilewskiej. Za jego scenariusz odpowiedzialna jest Zuzanna Dragunowicz, za scenografię – Bogna Tokarska i Klaudia Erdmańczyk, za aranżację dźwiękową – Julia Tylicka, za choreografię – Julia Kubiak, a charakteryzację – Natalia Kucharska i Wiktoria Włodarczyk. Ta ostatnia – wraz z Sandrą Majchrzak – poprowadzi imprezę.

Młodzież zaprezentuje na wybiegu, jak zmieniały się style w modzie międzywojennej. Pokaz urozmaicony będzie śpiewem i tańcem w wykonaniu utalentowanych uczniów – informuje fordońska szkoła. Widowisko odbędzie się w środę, 12 lutego 2020 r. o godz. 11:30 i 17:00 w sali przy ulicy Piwnika-Ponurego na osiedlu Bohaterów w Fordonie. Bilety w cenie 5 zł do nabycia w sali widowiskowej.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments