Bydgoszcz
14C
Niebo częściowo zachmurzone
88% wilgotność
Wiatr: 2km/h WSW
H 14 • L 13
10C
Sob
14C
Nd
9C
Pon
12C
Wt
13C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaREGIONSportW KPZPN bez zmian. Prezes Eugeniusz Nowak wybrany na kolejną kadencję
21.05.2021 | 22:05

W KPZPN bez zmian. Prezes Eugeniusz Nowak wybrany na kolejną kadencję

Na zdjęciu: Eugeniusz Nowak (z prawej) jest szefem kujawsko-pomorskiej piłki od 2000 roku. Od lat jego współpracownikiem jest Michał Dołożenko.

Fot. Szymon Fiałkowski

Piątkowe wybory prezesa Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej przebiegły bez niespodzianek. Eugeniusz Nowak po raz kolejny będzie pełnił funkcję szefa lokalnej piłki.

Za wyborem dotychczasowego prezesa na kolejną kadencję głosowało 137 delegatów na walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze. Urodzony 15 września 1949 roku w Bydgoszczy Eugeniusz Nowak pełni funkcję prezesa K-PZPN od 2000 roku. Od 1995 roku znajduje się natomiast we władzach PZPN – obecnie jest wiceprezesem ds. organizacyjno-finansowych.

Na walnym zebraniu wybrano również nowy Zarząd K-PZPN. W jego skład weszli: Michał Dołożenko, Dariusz Durda, Andrzej Magowski, Jarosław Chwiałkowski, Włodzimierz Figas, Mariusz Korpalski, Justyna Gruszecka, Januariusz Stodolny, Dariusz Orzechowski, Lidia Wrzesińska, Michał Żurowski, Jacek Bojarowski, Damian Stodolny, Maciej Daszkiewicz, Maciej Pietrzyk, Grzegorz Bała, Piotr Ciesielski, Tadeusz Pietrzyk, Sławomir Woźniak i Rafał Lewandowski.

Do Komisji Rewizyjnej wybrani zostali: Piotr Jarentewicz, Sławomir Gwardecki, Wiesław Białucha, Józef Piechota, Wojciech Kowalski, Piotr Bakalarski i Tomasz Dmuchowski. Prezes Nowak, wraz z Michałem Dołożenką i Dariuszem Durdą będą delegatami na tegoroczne Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze PZPN.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Dariusz
Dariusz
3 miesięcy temu

Parodia dziadek poraz kolejny wybrany

Medox
Medox
3 miesięcy temu

Beton leśnych dziadków twardo trzyma się stołków

Powiązane treści