[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

W lesie przy Centrum Onkologii znaleziono porzucone szczenięta

Dodano: 11.04.2022 | 11:07

Na zdjęciu: Porzucone szczenięta trafiły do bydgoskiego schroniska.

Fot. Straż Miejska Bydgoszcz

Nieznany sprawca porzucił cztery szczenięta w lesie przy Centrum Onkologii w Bydgoszczy. Zwierzęta zostały uratowane dzięki reakcji przechodnia.

W niedzielę, 10 kwietnia około godz. 12:45 patrol Straży Miejskiej został skierowany na ulicę Romanowskiej. Przy przylegającym do Centrum Onkologii hotelu „Pozyton” na municypalnych oczekiwał mężczyzna, który w pobliskim lesie znalazł transporter, a w nim – cztery porzucone szczenięta.

Mężczyzna przekazał patrolowi transporter wraz ze znajdującymi się wewnątrz czterema pieskami. Następnie wskazał miejsce porzucenia zwierząt: znajdowało się ono około 200 m od łuku drogi ul. Romanowskiej – relacjonują strażnicy. Do odkrycia doszło, kiedy zgłaszający wracał z odwiedzin swojej krewnej przebywającej w Centrum Onkologii – w pewnym momencie usłyszał szczekanie psów. Po chwili odnalazł kontener ze zwierzętami. Warto dodać, że pobliżu nie było żadnych innych osób.

Strażnicy przewieźli szczenięta do schroniska dla zwierząt ul. Grunwaldzkiej. Okoliczności porzucenia zwierząt badają policjanci z komisariatu Bydgoszcz Fordon.

CZYTAJ TAKŻE: Pożar w Fordonie. Jedna osoba została ranna

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments