Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

W Niemczu rusza Rowerowe Przedszkole. „Naszym celem jest promocja kolarstwa”

Dodano: 14.03.2023 | 09:49

Na zdjęciu: Zajęcia ruszą od kwietnia i będą organizowane przy orliku w Niemczu

Fot. archiwum IN

N-Bike Academy rusza z Rowerowym Przedszkolem w Niemczu. Organizatorzy zajęć zapraszają wszystkie dzieci od 6. roku życia.

Już od samego początku N-Bike Academy stawia na aktywizowanie dzieci i młodzieży. Jak zaznaczają założyciele nauka poprzez ruch pozwala na stworzenie pełnowartościowego zawodnika. N-BikeAcademy powstał z pasji do sportu, a przede wszystkim kolarstwa. Jest to pierwszy klub kolarski w gminie Osielsko.

Klub od samego początku istnienia organizuje i wspiera liczne inicjatywy jak zimowiska, rajdy i wycieczki rowerowe oraz różnego rodzaju zawody. Nowością jest „Rowerowe Przedszkole N-Bike Academy”. – Naszym celem jest promocja kolarstwa oraz ogólnorozwojowe przygotowanie dzieci – informują członkowie N-Bike Academy. – Dzięki naszym trenerom nauczą się bezpiecznej jazdy na dwóch kółkach, pokonywania przeszkód na rowerach i współdziałania w grupach – dodają.

Zajęcia ruszą od kwietnia i będą organizowane przy orliku w Niemczu (ul. Czesława Miłosza) w każdy czwartek o godz. 17. Organizatorzy zapraszają wszystkie dzieci od 6. roku życia, które już jeżdżą na dwóch kółkach do wspólnej zabawy na rowerach. Więcej informacji można uzyskać pod numerami telefonów 505 940 916, 694 846 646.

Wiosenna wycieczka rowerowa z N-Bike Academy

Oprócz tego klub zaprasza 2 kwietnia na wydarzenie „Wiosenna wycieczka rowerowa z N-Bike Academy”. Start o godz. 10 przy Polo w Niemczu. Dystans wycieczki to około 30 km. Każdy uczestnik jedzie na własną odpowiedzialność, a osoby niepełnoletnie mogą jechać tylko i wyłącznie pod opieką pełnoletniego opiekuna. Trasa poprowadzona zostanie drogami leśnymi i ścieżkami rowerowymi w kierunku Samociążka.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments