W ogrodach francuskich przy Galerii Miedzyń rozbrzmiała muzyka [ZDJĘCIA, WIDEO]
Dodano: 12.07.2021 | 09:53Na zdjęciu: Koncerty odbyły się w pięknych ogrodach francuskich przy Galerii Miedzyń.
Fot. Rada Osiedla Miedzyń-Prądy/nadesłane
Wczoraj (11 lipca) w ogrodach francuskich przy Galerii Miedzyń odbyły się kolejne koncerty z cyklu Kanał Kultura.
Pierwszy występ odbył się w samo południe – zapowiadane szanty zgromadziły wiele rodzin. Dzieci chętnie włączały się w zabawy organizowane przez grupę Zejman&Garkumpel. Każde dziecko otrzymało upominki, które ufundowała Rada Osiedla Miedzyn-Prądy.
Wieczorny koncert zgromadził w pięknych ogrodach francuskich liczną widownia spragnionych lekkiej muzyki. Występ trwał aż dwie godziny i zakończył się kilkoma bisami i owacją na stojąco. Bydgoscy muzycy: Justyna Gęsicka, Krzysztof Zimny i kwartet Unico wykonali szlagiery między innymi Astora Piazzolli, Ennio Morricone, Johna Williamsa, a także „Skrzypek na dachu”, „Noce i dnie” czy „Vabank”.
- Centrum Onkologii już oficjalnie z 300 milionami na rozbudowę. Przetarg w maju - 29 kwietnia 2026
- Politechnika z jasnym stanowiskiem na temat pomysłów marszałka. Wskazuje na brak transparentności - 29 kwietnia 2026
- Dobre wieści na majówkę. Ulica Rekreacyjna będzie otwarta - 29 kwietnia 2026






![Znamy 50 gruntówek, które mają największe szanse na najszybsze utwardzenie [LISTA] ekokostka gruntówka Piaski SM](https://metropoliabydgoska.pl/wp-content/uploads/2024/06/ekokostka-gruntowka-Piaski-SM-150x150.jpg)


















