W Solcu trwają poszukiwania Weroniki
Dodano: 14.11.2025 | 11:31Na zdjęciu: Wizerunek poszukiwanej kobiety.
Fot. BCZK
W Solcu Kujawskim trwają poszukiwania Weroniki. Akcja trwa w rejonie Wisły.
Komisariat Policji w Solcu Kujawskim poszukuje Weroniki, która w dniu 12 listopada, około godziny 6:30 wyszła z miejsca zamieszkania, nie informując członków rodziny dokąd się udaje i do chwili obecnej do niego nie powróciła i brak z nią kontaktu.
Rysopis: wzrost 170cm, sylwetka szczupła, włosy blond, oczy niebieskie, uzębienie pełne. W chwili zaginięcia Poszukiwana ubrana była w jasnoniebieskie spodnie typu jeans, czarne buty sportowe Adidas, szary sweter ze wzorem białych kwiatów, niebieską kurtkę puchową, nosi srebrne kolczyki, srebrny łańcuszek z zawieszką w kształcie oczko/okrąg.
Osoby znające miejsce pobytu Weroniki Siepak proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Solcu Kujawskim pod numerem telefonu 47-751-51-99 lub 112.
Policja, straż pożarna i grupa „Bizon” prowadzą poszukiwania zaginionej w rejonie Wisły.
- Okazałe drzewa na Miedzyniu miały być pomnikami. Zostaną wycięte pod rozbudowę Nakielskiej - 30 stycznia 2026
- Xpeng Plichta Bydgoszcz już otwarty! Poznaj nową odsłonę pojazdów elektrycznych - 30 stycznia 2026
- Masz dzieło Stanisława Horno-Popławskiego? Odezwij się! - 30 stycznia 2026












