Bydgoszcz
4C
Niebo częściowo zachmurzone
86% wilgotność
Wiatr: 6km/h WNW
H 4 • L 3
1C
Sr
-1C
Czw
1C
Pt
4C
Sob
4C
Nd
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportW środę koniec wakacji. Chemik zaprasza na podsumowanie treningów
wakacje z chemikiem 2019 - mat prasowe
27.07.2019 | 08:50

W środę koniec wakacji. Chemik zaprasza na podsumowanie treningów

Na zdjęciu: Treningi na Chemiku odbywają się od początku miesiąca.

Fot. mat. prasowe

W środę, ostatniego dnia lipca, odbędzie się uroczyste zakończenie Oponeo Wakacji z Chemikiem. W tym roku wszyscy spotkają się tam, gdzie przez cały miesiąc młodzi adepci futbolu uczyli się piłkarskiego rzemiosła – na boisku przy ul. Glinki 79.

Tradycyjnie ostatni dzień akcji będzie podsumowaniem miesiąca treningów. Przez cały lipiec kilkaset dzieci uczestniczyło w bezpłatnych treningach na obiektach BKS Chemik. W środę uczestnicy Oponeo Wakacji z Chemikiem odbiorą dyplomy potwierdzające uczestnictwo, a także piłkarskie upominki. Szczęśliwcy będą mogli również zmierzyć się z bramkarzem, wykonując rzut karny. Tu również zaplanowano wyjątkowe nagrody.

Na boisko ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Glinki 79 klub zaprasza już w środę. Początek uroczystości zaplanowano na godz. 18:00. W przypadku niekorzystnych warunków pogodowych wydarzenie zostanie przeniesione do hali w budynku klubowym.

Głównymi partnerami akcji są: Miasto Bydgoszcz, Oponeo, Moderator Inwestycje, Polski Związek Piłki Nożnej, Kujawsko-Pomorski Związki Piłki Nożnej, JAKO, SM Budowlani i RSM Jedność, a patronami medialnymi – MetropoliaBydgoska.PL i TVP Bydgoszcz.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści