[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

W Szubinie powstaje nowy blok mieszkalny. Inwestycję realizuje spółdzielnia z Fordonu

Dodano: 30.08.2021 | 13:25

Na zdjęciu: Nowy blok powstaje przy ul. Dąbrowskiego w Szubinie.

Fot. Archiwum

W Szubinie trwają prace związane z budową nowego bloku mieszkaniowego. Pierwsi lokatorzy będą mogli się do nowych mieszkań wprowadzić pod koniec przyszłorocznych wakacji.

Trzypiętrowy blok powstaje przy ul. Dąbrowskiego 8 w Szubinie. Inwestycję realizuje spółdzielnia „MSM Dom” z Fordonu w Bydgoszczy. Jak informują jej przedstawiciele, w budynku wielorodzinnym powstaną 32 mieszkania wraz z przynależnymi komórkami lokatorskimi w poziomie piwnic oraz dziesięć indywidualnych garaży wrysowanych w bryłę budynku. – Czterokondygnacyjna i jednoklatkowa nieruchomość wyposażona będzie w windę osobową obsługującą wszystkie kondygnacje, łącznie z poziomem piwnicy – informuje „MSM Dom”.


CZYTAJ WIĘCEJ: INWESTYCJE MIESZKANIOWE W BYDGOSZCZY


Mieszkania mają mieć metraż od 29,5 do 65,8 metrów kwadratowych. Przy budynku powstanie także dwadzieścia siedem miejsc parkingowych dla aut, w tym dwa dla pojazdów dedykowanych osobom o obniżonej sprawności ruchowej, miejsce do składowania odpadów, a także liczne krzewy i drzewa. – W poziomie piwnic do wspólnego korzystania przez użytkowników lokali zaprojektowano dwa pomieszczenia do przechowywania wózków, rowerów i sanek oraz suszarnię – dodaje fordońska spółdzielnia.

Prace ruszyły w połowie lipca i – jak wynika z informacji opublikowanej na tablicy budowy – mają potrwać do sierpnia przyszłego roku.

W Szubinie powstaje nowy blok mieszkalny. Inwestycję realizuje spółdzielnia z Fordonu
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments