Bydgoszcz
-0C
Niebo częściowo zachmurzone
86% wilgotność
Wiatr: 5km/h W
H 1 • L -1
2C
Czw
0C
Pt
-0C
Sob
-1C
Nd
1C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczKomunikacjaW weekend przy rondzie Toruńskim wystąpią utrudnienia w ruchu. Powodem – rozbiórka budynków
rozbiórka toruńska bydgoszcz
07.08.2020 | 15:20

W weekend przy rondzie Toruńskim wystąpią utrudnienia w ruchu. Powodem – rozbiórka budynków

Na zdjęciu: Budynki przy rondzie Toruńskim przeznaczone do rozbiórki.

Fot. ZDMiKP

Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej informuje, że w ten weekend na ulicy Toruńskiej i Władysława Bełzy wystąpią utrudnienia w ruchu.

Jak przekazują drogowcy, w weekend zaplanowana jest rozbiórka kilku budynków przy rondzie Toruńskim. Konkretnie – chodzi o trzy obiekty przy ulicy Toruńskiej 156, mieszczące się pomiędzy drogą w kierunku Torunia, a ulicą Władysława Bełzy. Zgodnie z decyzją o pozwoleniu na budowę, wyburzone zostaną dwa obiekty usługowo–handlowe i jeden budynek gospodarczy. W ich miejscu prywatny inwestor zamierza postawić budynek handlowo-usługowy – w czerwcu uzyskał on pozwolenie na budowę obiektu.

W sobotę i niedzielę na ulicach Bełzy i Toruńskiej wystąpią utrudnienia. ZDMiKP zapowiada, że w rejonie rozbiórki pojawią się drobne zwężenia jezdni, a w nocy z soboty na niedzielę (w godzinach od 23:00 do 4:00) ulica Władysława Bełzy od strony ronda zostanie zamknięta.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści