Bydgoszcz
12C
Niebo głównie zachmurzone
76% wilgotność
Wiatr: 4km/h SW
H 13 • L 11
13C
Pt
11C
Sob
11C
Nd
14C
Pon
10C
Wt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIWakacje na siłowni, a nie przy komputerze. Wygraj karnet do Maximusa [KONKURS]
31.07.2017 | 17:38

Wakacje na siłowni, a nie przy komputerze. Wygraj karnet do Maximusa [KONKURS]

Na zgłoszenia czekamy do środy (2 sierpnia).

Na zdjęciu: Fragment plakatu informującego o promocji.

Fot. mat. pras.

Wakacje, okres wolny od szkolnych obowiązków, warto spędzić aktywnie. Do odejścia od komputera i rozpoczęcia ćwiczeń na siłowni zachęca klub Maximus, który specjalnie dla uczniów obniżył cenę miesięcznego karnetu open. Co więcej, jeden z naszych uczących się, zwycięzca poniższego konkursu, będzie mógł przez cały miesiąc korzystać z siłowni Maximus zupełnie za darmo.

Z oferty siłowni mieszczącej się przy ulicy Chabrowej 8 na bydgoskich Wyżynach korzystać mogą osoby już od 15 roku życia. W obiekcie znajdują się między innymi dwie sale treningowe oraz przestronna sala siłowa. Nad ćwiczącymi osobami czuwają trenerzy, którzy są w klubie przez cały dzień jego otwarcia, czyli w poniedziałek-piątek od 6:30 do 22:00, w sobotę od 8:00 do 18:00 i w niedzielę od 9:00 do 15:00.

W specjalnej wakacyjnej ofercie adresowanej do uczniów miesięczny karnet kosztuje zaledwie 69 zł i aby go wykupić, nie trzeba podpisywać żadnej umowy, lecz należy posiadać ważną legitymację uczniowską lub studencką. To właśnie jeden z takich karnetów trafi do jednego z naszych czytelników. Karnet open uczniowski wygra jedna z osób, która poda dokładny adres strony internetowej klubu.

Odpowiedź należy przesłać na adres konkurs@metropoliabydgoska.pl. W tytule maila powinno pojawić się hasło „MAXIMUS”, natomiast w jego treści, oprócz odpowiedzi na pytanie, trzeba podać swoje imię i nazwisko Na zgłoszenia czekamy do środy (2 sierpnia) do godziny 12:00. Zwycięzcę o fakcie wygranej i sposobie odbioru nagrody poinformujemy w e-mailu zwrotnym.


Powiązane treści