Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Wakacje za kratami. Trzech skazanych mężczyzn złapali w ciągu kilku dni policjanci

Dodano: 16.06.2021 | 15:36

Na zdjęciu: Zatrzymani w minionych dniach mężczyźni trafili już do zakładów karnych, gdzie spędzą najbliższe miesiące.

Fot. KPP Nakło

Trzech mężczyzn zatrzymali w minionych dniach funkcjonariusze z Szubina oraz Kcyni. Wszyscy byli poszukiwani do odbycia kary za popełnione przestępstwa.

Jak poinformowała podkom. Justyna Andrzejewska z Komendy Powiatowej Policji w Nakle, zatrzymani to osoby w wieku 50, 40 oraz 22 lat. Wszyscy zostali skazani przez sąd na kilkumiesięczne więzienie. I wszyscy nie stawili się do odbycia kary.

Jako pierwszy w ręce mundurowych wpadł 40-latek z Szubina. Mężczyzna powinien odbyć karę pięciu miesięcy pozbawienia wolności. – Polecenie jego zatrzymania wydał miejscowy sąd – podkreśla podkom. Andrzejewska. Zatrzymania poszukiwanego dokonali policjanci z szubińskiego komisariatu podczas jednej z interwencji.

Cztery miesiące więzienia za prowadzenie pojazdu po pijanemu spędzi z kolei zatrzymany przez kcyńskim funkcjonariuszy 50-latek. Do niego policjanci dotarli na terenie jednej z wsi niedaleko Kcyni.

Także cztery miesiące odsiadki czekają najmłodszego z tej trójki 22-latka. Mężczyzna został zauważony podczas jednego z patroli na terenie Szubina. – Zatrzymany decyzją bydgoskiego sądu spędzi w zakładzie karnym cztery miesiące za oszustwo i inne przestępstwa, które miał na sumieniu – mówi Justyna Andrzejewska.

Wszyscy trzej mężczyźni zostali już doprowadzeni do więzienia.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments