Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Wąsosz szykuje się na otwarcie sezonu. Wraz z harleyowcami

Dodano: 19.06.2017 | 11:55

Atrakcji nie zabraknie!

Na zdjęciu: Impreza odbędzie się tuż nad wodą.

Fot. materiały prasowe

Przejażdżki motorówką ratunkową po jeziorze, występy muzyczne i taneczne czy prezentacje sztuk walki – to tylko niektóre atrakcje, z których będzie można skorzystać już w najbliższą niedzielę na plaży w Wąsoszu. Odbędzie się tam Otwarcie Sezonu Letniego z Radiem Żnin – Bezpieczne Wakacje Nad Wodą.

Wąsosz to niewielka wieś znajdująca się na terenie powiatu nakielskiego, w gminie Szubin. Dla wielu osób kojarzona jest przede wszystkim z wymarzonym miejscem na letni wypoczynek. Ośrodek jest położony zaledwie 15 kilometrów od Bydgoszczy, a dostać się do niego można między innymi za pomocą autobusów PKS kursujących w kierunku Żnina. Tak też będzie można dojechać tam na niedziele wydarzenie.

Impreza rozpocznie się o godzinie 14:00 i będzie miała charakter festynu rodzinnego. W programie znajduje się między innymi koncert Doriana Mościckiego (Dori), występ Mikołaja Berdycha (Mikuś), występ Emilii Kochańskiej oraz bitwa freestylowa. Przewidywane atrakcje to również przejażdżki motorówką ratunkową po jeziorze, pokazy taneczne, prezentacje sztuk walki. Oczywiście nie zabraknie też konkursów z nagrodami. O odpowiednią muzykę zadba DJ z Radia Żnin.

Podczas imprezy nie zabraknie również gratki dla miłośników motoryzacji. Odbędzie się Wielki Zlot Harleyowców połączony  z pokazami maszyn.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.