82% wilgotność
Wiatr: 6km/h S
H 17 • L 16
Metropolia BydgoskaREGIONSportWażne zwycięstwo Elany. Torunianie uciekają od strefy spadkowej
elana toruń, dominik koscielniak - ap
06.06.2020 | 18:25

Ważne zwycięstwo Elany. Torunianie uciekają od strefy spadkowej

Na zdjęciu: Piłkarze Elany odnieśli w sobotę ważne zwycięstwo.

Ważne zwycięstwo odnieśli w sobotę piłkarze Elany Toruń. Podopieczni Bogusława Pietrzaka wygrali 2:1 z Legionovią Legionowo.

Torunianie zrehabilitowali się w ten sposób za środową porażkę ze Stalą Rzeszów (1:4). W sobotę szybko – bo już w siódmej minucie – wynik meczu otworzył Filip Kozłowski. Gospodarze wyrównali krótko po przerwie, gdy do siatki trafił Patryk Koziara, ale w 59. minucie gola dającego zwycięstwo przyjezdnym strzelił Bartosz Machaj.

Dzięki wygranej Elana uciekła od strefy spadkowej. Obecnie zajmuje 10. miejsce w tabeli z 32 punktami na koncie, choć większość meczów 24. kolejki zaplanowano na niedzielę. W następnej kolejce torunianie zagrają u siebie z Garbarnią Kraków. Mecz rozpocznie się w piątek o godz. 17:00.