Ważne zwycięstwo Pałacu. Bydgoszczanki wygrały w Pile
Dodano: 29.10.2016 | 20:25Bydgoszczanki wygały pierwszy mecz w tym sezonie.
Na zdjęciu: Siatkarki Pałacu mają powody do radości.
Fot. Jacek Gil
Siatkarki Pałacu przegrały w dwóch pierwszych meczach sezonu, ale zostawiały po sobie niezłe wrażenie. W sobotę, w trzecim meczu rozgrywek, potwierdziły dobrą formę i pokonały na wyjeździe PTPS Piła 3:1. Po tym spotkaniu podopieczne Adama Grabowskiego zajmują 10. miejsce. W niedzielę, 6 listopada, zagrają na wyjeździe z Atomem Treflem Sopot.
3. kolejka Orlen Ligi
PTPS Piła – Pałac Bydgoszcz 1:3 (22:25, 13:25, 25:19, 19:25)
PTPS: Austin, Szubert, Dumancić, Kwiatkowska, Babicz, Ogoms, Markiewicz (libero) oraz Kucharska, Baran, Urban, Piśla
Pałac: Kuligowska, Pleśnierowicz, Śmieszek, Jagodzińska, Krzywicka, Misiuna, Nowakowska (libero) oraz Bałdyga, Maternia, Portalska, Ziółkowska
MVP: Ewelina Krzywicka
- Maciej Figas: Sukces Opery Nova to efekt pracy wielu ludzi - 23 czerwca 2026
- Wojciech Pawłowski to solid striker. Strzelił… 2 gole w bydgoskiej B klasie - 23 czerwca 2026
- Zmiany w parafiach Bydgoszczy i regionu. Mamy listę - 23 czerwca 2026


















