Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Weekend będzie deszczowy. Koncert z cyklu Rzeka Muzyki odbędzie się pod dachem

Dodano: 04.08.2023 | 10:40

Na zdjęciu: Koncerty z cyklu Rzeka Muzyki w tym roku odbywają się na Wyspie Młyńskiej.

Fot. Jakub Soboczyński/archiwum

Z powodu prognoz deszczu niedzielny koncert (06.08.) z cyklu Rzeka Muzyki odbędzie się w Młynach Rothera, a nie tak jak początkowo planowano na świeżym powietrzu na Wyspie Młyńskiej.

Mieszkańcy będą mogli usłyszeć przeboje zespołu The Police i Stinga w wykonaniu duetu Marty Król i Pawła Tomaszewskiego z towarzyszącymi im muzykami, którzy razem tworzą projekt Tribute To The Police.

Marta Król to polska wokalistka specjalizująca się w muzyce jazz, soul i pop. Jest też autorką tekstów i muzyki, pedagogiem oraz trenerem głosu. Była nominowana  do najważniejszych krajowych nagród muzycznych, miedzy innymi w 2012 roku do Fryderyka w kategorii Muzyka Rozrywkowa.

Paweł Tomaszewski w projekcie Tribute To The Police tworzy aranżacje muzyczne oraz gra na fortepianie.

Artyści wykonają utwory słynnego zespołu The Police znanego od wczesnych lat  80, grającego muzykę rockową z elementami jazzu, reggae oraz punk rocka. Do najbardziej znanych utworów The Police należą: „Don’t Stand So Close to Me”, „Roxanne” czy „Behind My Camel”. Usłyszeć można będzie też piosenki z solowych płyt wokalisty zespołu Stinga.

Liczba miejsc jest ograniczona. Sala w Młynach Rothera mieści 200 osób. Wejście przy klubopiekarni Woda. Zapewnione będą miejsca siedzące. Koncert rozpoczyna się o godzinie 19:00, a do sali można będzie wejść o godzinie 18:45.

Opady prognozowane są już od wczesnych godzin soboty i mają trwać przez cały weekend i poniedziałek.

0 0 votes
Article Rating
Weekend będzie deszczowy. Koncert z cyklu Rzeka Muzyki odbędzie się pod dachem
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments