[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Weekend nowości w Multikinie! Co pojawi się na ekranach?

Dodano: 01.04.2022 | 19:26

Na zdjęciu: Najbliższe dni zapowiadają się wyjątkowo dla fanów kinowych emocji.

Fot. mat. prasowe

Premiery, przedpremierowe pokazy, nowe bajki i kolejne seanse w języku ukraińskim – najbliższe dni zapowiadają się wyjątkowo dla fanów kinowych emocji. Sprawdziliśmy, co będzie można zobaczyć w Multikinie. 

W piątek, 1 kwietnia w kinach sieci Multikino premierowo można będzie zobaczyć dwa długo zapowiadane filmy. Pierwszym z nich jest „Morbius”, gdzie w postać enigmatycznego antybohatera – Michaela Morbiusa – wciela się laureat Oscara® Jared Leto. Śmiertelnie chory na rzadką chorobę krwi, zdeterminowany, by uratować siebie i innych chorych, dr Morbius rozpoczyna ryzykowną grę. Ale coś, co początkowo wydaje się wielkim sukcesem, szybko staje się czymś znacznie gorszym niż zdiagnozowana choroba…

Drugą nowością jest komedia „Zaginione miasto”, w której błyskotliwa, ale samotna pisarka Loretta Sage (Sandra Bullock) pisze popularne powieści romantyczno-przygodowe, na okładkach których występuje model, Alan (Channing Tatum). Alan tak się wczuł w rolę, że naprawdę myśli, że jest „Dashem” z powieści. Podczas trasy promującej swoją nową książkę Loretta zostaje porwana przez ekscentrycznego miliardera (Daniel Radcliffe), który ma nadzieję, że uda jej się doprowadzić go do skarbu starożytnego, zaginionego miasta z ostatniej powieści Loretty. Chcąc udowodnić, że Allan może być bohaterem w prawdziwym życiu, model wyrusza na ratunek. Wciągnięta w nieprawdopodobną przygodę w dżungli para będzie musiała współpracować, aby przetrwać. W komedii przygodowej widzowie zobaczą również Brada Pitta. A to dopiero część nowości w Multikinie!

Oprócz tego w piątek do repertuaru weszła kolejna produkcja z ukraińskim dubbingiem. „Luca” to animacja, która będzie wyświetlana za darmo w tygodniu oraz w weekendy. Akcja filmu rozgrywa się w pięknym nadmorskim miasteczku na Riwierze Włoskiej. Pełen niezwykłych przygód film opowiada o dorastaniu dwójki przyjaciół. Chłopcy wspólnie przeżywają niezapomniany letni czas, który upływa im na niekończących się przejażdżkach na skuterze i delektowaniu się lodami. Jednak ich beztroską zabawę może w każdej chwili zepsuć ujawnienie głęboko skrywanego sekretu – obaj są potworami morskimi z innego świata znajdującego się tuż pod powierzchnią wody.

CZYTAJ TEŻ: Darmowe seanse z ukraińskim dubbingiem w Multikinie

Natomiast w sobotę i niedzielę, 2 i 3 kwietnia odbędą się przedpremierowe pokazy filmu science fiction „Wszystko wszędzie naraz”. Evelyn Wang (Michelle Yeoh), borykająca się z trudami codzienności mama w średnim wieku, natrafia na klucz do „multiwersum”: sieci przecinających się ze sobą światów, gdzie może zbadać wszystkie drogi życiowe, którymi nie poszła: począwszy od gwiazdy filmowej do uznanego szefa kuchni Teppanyaki. Kiedy pojawiają się mroczne siły, Evelyn będzie musiała wykorzystać wszystko co ma i wszystko czym kiedyś mogła być, aby ocalić to, co jest dla niej najważniejsze: jej rodzinę. Dzięki niesamowitym scenom sztuk walki, lekkiemu humorowi w stylu pop oraz przyprawiającym o bicie serca emocjom, to epicki i porywający film, jakiego nigdy wcześniej nie widzieliście.

Poza tym od soboty, 2 kwietnia w Multikinie będzie można poznać nowe historie wesołego króliczka Binga i jego przyjaciół. W ramach Poranków dla najmłodszych sieć Multikino i Cinema3D zaprezentuje 7 odcinków animowanego serialu „Bing” opartego na książkach Teda Dewana. Serial opowiada o trzyletnim króliczku o imieniu Bing, który doświadcza codziennych problemów i zagadek. Specjalne seanse dla najmłodszych będą odbywać się w każdą sobotę i niedzielę od 2 kwietnia. Pokazy trwające 74 minuty są dostępne również w projekcie dla grup przedszkolnych: Moja Pierwsza Wizyta w Kinie.