Bydgoszcz
17C
Niebo głównie zachmurzone
88% wilgotność
Wiatr: 3km/h NNE
H 17 • L 16
22C
Sr
23C
Czw
25C
Pt
26C
Sob
25C
Nd
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportWeekend z kalisteniką. Międzynarodowe zawody i największy w Polsce trening
artego_arena_wikipedia_909_606
21.07.2017 | 08:09

Weekend z kalisteniką. Międzynarodowe zawody i największy w Polsce trening

W ten weekend w Bydgoszczy będzie można spotkać sportowców z całego świata.

Na zdjęciu: Zawody oraz trening odbędą się w Artego Arenie.

Fot. wikipedia (wolny dostęp)

Kilkadziesiąt sportowców z całego świata spędzi najbliższy weekend w Bydgoszczy. To właśnie w naszym mieście, po raz drugi w historii, odbędą się eliminacje do Pucharu Świata w Street Workout. 

Wydarzenie jest organizowane przez Calisthenics Academy we współpracy z World Street Workout and Calisthenics Federation oraz przy współpracy z firmą Special Space. Impreza odbędzie się w sobotę w hali Artego Arena. – Muszę przyznać, że zainteresowanie imprezą jest naprawdę duże. Swój przyjazd zapowiadają sympatycy tego sportu z całego kraju – podkreśla Jordan Ogorzelski, właściciel Calisthenics Academy. [CZYTAJ WIĘCEJ O ZAWODACH]

Oglądanie zmagań sportowców to nie jedyna atrakcja, z której będą mogli skorzystać fani kalisteniki. W sobotę o godzinie 20:00 rozpocznie się impreza w klubie Soda 2.0, a o godzinie 22:00 i o północy w amfiteatrze na rogu ulic Mostowej i Grodzkiej, kilkadziesiąt metrów od Sody, odbędą się pokazy zaawansowanych umiejętności elitarnej grupy Calisthenics Academy Terminators Team.

Idąc za ciosem, w niedzielę o godz. 15:00, również w Artego Arenie odbędzie się największy trening kalisteniki w Polsce, w którym weźmie udział około 500 osób. Trening ten zostanie poprowadzony przez Jordana Ogorzelskiego – szefa kadry trenerskiej Calisthenics Academy oraz reprezentanta Polski w Street Workout. W tak dużym przedsięwzięciu asystować mu będzie cała kadra trenerska Calisthenics Academy.

Patronem medialnym wydarzenia jest między innymi portal Metropolia Bydgoska.pl.


Powiązane treści