Bydgoszcz
4C
Słonecznie
100% wilgotność
Wiatr: 2km/h SW
H 5 • L 3
10C
Sr
16C
Czw
13C
Pt
11C
Sob
10C
Nd
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczMiastoWeekend zniżek nadchodzi wielkimi krokami. Metropolia za pół ceny już za tydzień
Metropolia za pół ceny - logo
19.09.2019 | 09:51

Weekend zniżek nadchodzi wielkimi krokami. Metropolia za pół ceny już za tydzień

Na zdjęciu: W tym roku akcja odbędzie się w dniach 27-29 września.

Fot. MB

Kolejny  rok na terenie Bydgoszczy oraz wszystkich gmin wchodzących w skład Stowarzyszenia Metropolia Bydgoszcz będzie można wziąć udział w weekendzie zniżek. W dniach 27-29 września odbędzie się akcja Metropolia za pół ceny.

Wydarzenie jest kontynuacją akcji ,,Bydgoszcz za pół ceny”, zgodnie z którą firmy oferują swoje usługi bądź produkty o 50 procent taniej. Akcja obejmuje Bydgoszcz oraz gminy: Białe Błota, Barcin, Dąbrowa Chełmińska, Dobrcz, Kcynia, Koronowo, Łabiszyn, Mrocza, Nakło, Nowa Wieś Wielka, Osielsko, Pruszcz, Rojewo, Sadki, Sicienko, Solec Kujawski, Szubin i Żnin.

Już teraz do akcji zgłosiło się ponad 100 firm, a nabór cały czas trwa. Promocje będą dotyczyć m.in. restauracji, sal zabaw, siłowni i kwiaciarni. Partnerzy akcji są na bieżąco prezentowani na fanpage’u Metropolia za pół ceny oraz na stronie zapolceny.metropoliabydgoszcz.pl

Nadal można się zgłaszać do udziału w akcji, który jest dla firm całkowicie bezpłatny. Wystarczy tylko zgłosić się, wypełniając formularz, który należy podpisać, a następnie wysłać skan lub zdjęcie na adres mailowy zapolceny@metropoliabydgoska.pl, załączając również logo firmy. Do wszystkich uczestników dostarczony zostanie plakat promujący akcję do wywieszenia w lokalu, aby jeszcze skuteczniej pokazać swój udział w weekendzie zniżek.

Organizatorem wydarzenia jest miasto Bydgoszcz, a koordynatorem – portal i gazeta MetropoliaBydgoska.pl. Zgłoszenia cały czas można wysyłać. Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej www.zapolceny.metropoliabydgoszcz.pl

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści