Bydgoszcz
13C
Słonecznie
68% wilgotność
Wiatr: 4km/h WNW
H 15 • L 12
20C
Pon
22C
Wt
20C
Sr
22C
Czw
26C
Pt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaWeekend zniżek zmienia się w tydzień. Metropolia za pół ceny powraca z nowymi zasadami!
30.07.2020 | 13:30

Weekend zniżek zmienia się w tydzień. Metropolia za pół ceny powraca z nowymi zasadami!

Na zdjęciu: Tegoroczna edycja akcji potrwa aż 7 dni.

Fot. materiał prasowy

Coroczna akcja Metropolia za pół ceny wpisała się już na stałe w kalendarz imprez organizowanych w Bydgoszczy i regionie. W tym roku również nie mogłoby jej zabraknąć! Jednak tym razem ze zniżek będzie można skorzystać aż przez cały tydzień od 28 września do 4 października 2020 r. A to nie jedyna zmiana.

Tegoroczna edycja akcji trwać będzie przez 7 dni, lecz nie w każdym miejscu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Partnerów akcji, to właśnie oni mogą określić, kiedy wezmą w niej udział. – Każda zgłaszająca się firma i instytucja może samodzielnie wybrać, w które dni trwania akcji weźmie w niej udział i zaproponuje swoje wybrane produkty lub usługi za połowę ceny. Nie trzeba wprowadzać obniżek przez cały tydzień! Jednak muszą to być minimum 3 dni w przedziale od 28.09 do 4.10.2020 r., np. poniedziałek-środa, piątek-niedziela lub nawet wtorek, czwartek i sobota – wyjaśnia Justyna Wróblewska, koordynator Metropolii za pół ceny 2020 i dodaje, że oczywiście nie zabraknie też ofert dostępnych przez cały tydzień.

Taka możliwość ma ułatwić firmom i instytucjom dotarcie do jak największej liczy klientów przy ograniczeniach wprowadzonych ze względu na epidemię. Dostosowując akcję do obecnej sytuacji, każdy z Partnerów może również  wprowadzić vouchery, które będzie sprzedawał w trakcie trwania akcji i umożliwiał zrealizowanie ich w późniejszym terminie. „Partner sam określa czas realizacji vouchera i dokładne warunki realizacji. Zastrzega się jednak, że jego cena musi być niższa o 50% od regularnej kwoty zakupu danego produktu lub usługi. Inna zniżka jest dopuszczalna, jeśli voucher będzie dodatkową propozycją do innych usług/produktów oferowanych za połowę ceny w trakcie trwania akcji.” – czytamy w regulaminie akcji.

Niezmienne jest główne założenie akcji dotyczące zapewniania zniżki o wartości dokładnie 50% na wybrane produkty/usługi w trakcie udziału danego punktu w akcji, czyli w wybranych wcześniej dniach. Taki sam pozostaje też obszar, na którym odbędzie się akcja.  Już po raz czwarty działanie obejmie swoim zasięgiem nie tylko Bydgoszcz, ale również pozostałe gminy wchodzące w skład stowarzyszenia Metropolia Bydgoszcz, czyli Białe Błota, Barcin, Dąbrowa Chełmińska, Dobrcz, Kcynia, Koronowo, Łabiszyn, Mrocza, Nakło nad Notecią, Nowa Wieś Wielka, Osielsko, Pruszcz, Rojewo, Sicienko, Solec Kujawski, Szubin oraz Żnin.

billboard_Metropolia-za-pol-ceny2020 (2)

W akcji co roku udział biorą instytucje i firmy z różnych branż. Promocje dotyczą m.in. restauracji, siłowni, kwiaciarni, centrów medycznych czy sal zabaw. Lista wszystkich partnerów i proponowanych przez nich usług jest na bieżąco publikowana na stronie internetowej www.zapolceny.metropoliabydgoszcz.pl oraz na Facebooku na stronie Metropolia za pół ceny.

Organizatorami akcji są Miasto Bydgoszcz oraz Stowarzyszenie Metropolia Bydgoszcz, a operatorem agencja Grupa Enjoy Media. Udział w akcji jest całkowicie bezpłatny. Zgłoszenia przyjmowane są mailowo: zapolceny@metropoliabydgoska.pl. Wszelkie informacje o akcji można uzyskać również pod numerem telefonu: 509 979 107.

Zachęcamy do zgłaszania się już teraz! Dla tych, którzy zrobią to do końca sierpnia mamy dodatkowe promocje. A wszystkich tych, którzy obawiają się tego, co będzie we wrześniu zapewniamy o możliwości rezygnacji z udziału w akcji, jeśli regulacje krajowe związane z epidemią SARS-CoV-2 całkowicie uniemożliwią prowadzenie działalności danego Partnera w terminie akcji. Pamiętajmy jednak, że w ramach akcji można proponować też zakupy online czy opcje na wynos lub dostawy – podsumowuje koordynator.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści