Bydgoszcz
1C
Słonecznie
67% wilgotność
Wiatr: 1km/h N
H 5 • L -1
21C
Czw
21C
Pt
15C
Sob
15C
Nd
18C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczGastronomiaWesołych Świąt od Piekarni Cukierni BATON!
14.04.2022 | 16:15

Wesołych Świąt od Piekarni Cukierni BATON!

Na zdjęciu: Sieć Piekarni i Domów Chleba Baton działa od 1991 roku i obecnie posiada 30 sklepów w Bydgoszczy i Osielsku.

Fot. nadesłane

Za kilka dni będziemy obchodzić Święta Wielkanocne. Najlepsze życzenia na ten czas składa sieć Piekarni i Domów Chleba BATON. 

Niech zbliżające się święta będą pełne spokoju i radości z czasu spędzanego w gronie najbliższych. Życzymy Państwu również wiele optymizmu oraz energii do działania i realizacji swoich marzeń  – mówią przedstawiciele Batona i zapraszają do siebie po produkty na świąteczny stół.

Wśród nich warto zwrócić szczególną uwagę na tradycyjne mazurki, małe babeczki do święconki czy wypieki w kształcie zajączka lub baranka. Oprócz tego nie brakuje chlebków do żurku oraz szerokiego wyboru innych rodzajów pieczywa.

Sieć Piekarni i Domów Chleba Baton działa od 1991 roku. Obecnie posiada 30 sklepów w Bydgoszczy i Osielsku, w tym cztery punkty w centrach handlowych, którymi są CH Focus, Galeria Pomorska, Zielone Arkady oraz Galeria Osielsko. Lokalizacja w galeriach to wielka zaleta, która umożliwia klientom kupienie świeżego pieczywa i wyrobów cukierniczych w godzinach popołudniowych czy nawet wieczornych. Ponadto klienci mają dostęp do większego parkingu oraz mogą od razu zrobić też inne zakupy.