[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Węże, pająki, żaby i skorpiony. W Bydgoszczy będzie egzotycznie

Dodano: 30.11.2022 | 12:25

Na zdjęciu: Targi odbędą się 4 grudnia.

Fot. mat. prasowe

W Bydgoszczy odbędą się Mikołajkowe Targi Terrarystyczne Wild Animal Expo. Wystawcy zaprezentują egzotyczne zwierzaki, które mogą stać się nietypowymi pupilami.

W niedzielę, 4 grudnia na Stadionie Zawiszy przy ulicy Gdańskiej 163 będzie można podziwiać egzotyczne zwierzęta, które czasami mrożą krew w żyłach. Na targach zagoszczą węże, pająki, szczury, skorpiony, żółwie, żaby, owady karmowe i wiele innych.

Jak informują organizatorzy, na miejscu będzie można podziwiać nie tylko nietypowe stworzenia, ale też specjalnie przygotowane dla nich terraria, które mogą być inspiracją dla amatorów tych gatunków.

Oprócz tego goście targów będą mieli możliwość zaopatrzenia się we wszelkie dekoracje, akcesoria i całe wyposażenie, które pozwoli im stworzyć terrarium z minidżunglą lub namiastkę pustynnego klimatu dla swoich podopiecznych.

Bilety na to wydarzenie można nabyć online. Cena wstępu to 16 zł. Expo rozpocznie się o godzinie 10:00 i potrwa do 15:00.

Węże, pająki, żaby i skorpiony. W Bydgoszczy będzie egzotycznie
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments