Bydgoszcz
3C
Opady
93% wilgotność
Wiatr: 4km/h NNW
H 4 • L 2
8C
Wt
5C
Sr
6C
Czw
4C
Pt
8C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczBiznesWięcej niż stacja. Oil-Gaz Group marka otwarta na społeczeństwo
25.10.2017 | 12:32

Więcej niż stacja. Oil-Gaz Group marka otwarta na społeczeństwo

Na zdjęciu: Stacja Oil-Gaz w Bydgoszczy mieści się przy ulicy Mińskiej 7.

Fot. mat. prasowe

Oil-Gaz Group jest jednym z wiodących dostawców gazu. Firma z 20-letnią tradycją, nieustannie powiększa paletę oferowanych usług, za cel stawiając sobie wysoką jakość produktów, indywidualne podejście do klienta oraz szeroko zakrojoną działalność charytatywną.

Oil-Gaz Group istnieje od 1995 roku. Wieloletnie doświadczenie i wysokiej klasy specjaliści zapewniają marce wiodącą pozycję na rynku. Dbałość o środowisko i troska o klientów przekłada się na jakość produktów – gaz, benzyna Pb 95 i Pb 98, olej napędowy oraz gaz stanowiący mieszaninę o zawartości propanu na poziomie 60-80%, spełniają wszelkie wymogi i normy PN-EN 589. Dzięki przestrzeganiu norm możemy zapewnić naszych klientów, że ich auta oraz maszyny będą pracowały wydajniej i ciszej. Szeroko rozbudowana oferta, skierowana do przemysłu, przedsiębiorców i klientów detalicznych zadowoli najbardziej wymagających.

Oferta dla firm
To przede wszystkim dogodne warunki płatności oraz możliwość negocjacji cen przy zakupie większej ilości paliw – zamówienie powyżej 500 litrów dostarczane jest w ciągu 24 godzin. Z tej usługi korzystają zarówno duże firmy transportowe, gospodarstwa rolne i mniejsze przedsiębiorstwa. Olej opałowy spełnia wszelkie wymagania, normy krajowe, europejskie oraz dotyczące ochrony środowiska, co istotne, nasze produkty nie zawierają bio dodatków. Ofertę uzupełniają 33 i 11-kilogramowe butle wykorzystywane do zasilania kuchenek gazowych, piecyków czy grillów gazowych – wykorzystywane przez branżę hotelarską i gastronomiczną , a także do wózków widłowych i procesów technologicznych. Wszelkie informacje, dotyczące produktów i usług, znajdą Państwo na stronie www.oilgaz.com.pl.

Klientów indywidualnych zapewniamy:
– Wszystkie paliwa charakteryzują się wysoką jakością. Firma posiada wymagane koncesje, aktualne orzeczenia laboratoryjne oraz spełniają najbardziej rygorystyczne normy jakościowe – informacje zawsze dostępne są na Stacji Paliw Oil-Gaz ul. Mińska 7 w Bydgoszczy. Cała flota naszych pojazdów tankowana jest od lat naszymi paliwami – mówi Iwona Sarnecka. Jak przyznają klienci, obiekt przyciąga nie tylko wysokimi standardami a samym wyglądem, dzięki efektownemu oświetleniu. Wykwalifikowany personel zawsze służy pomocą a dobrze wyposażony sklep uzupełnia ofertę. Grupa Oil-Gaz to także stacje LPG, jedna z nich przy ul. Toruńskiej 75, oferuje wypożyczalnię przyczep jedno- i dwuosiowych oraz lawet w konkurencyjnych cenach. Ponadto, w każdym z punktów prowadzona jest sprzedaż i wymiana jedenastokilogramowych butli gazowych. Wykorzystywany jest on też do ogrzewania hal, magazynów, myjni samochodowych, hoteli, ferm drobiu i w gastronomii.

Dla domu
Zbiorniki z gazem grzewczym to ukłon w stronę każdego odbiorcy – deweloperów, firm i klientów indywidualnych. Wieloletnia obecność na rynku pozwoliła wprowadzić usługę do oferty, zapewniając jednocześnie kompleksową pomoc i doradztwo. Oil-Gaz Group pomaga załatwić wszelkie formalności, przygotowuje projekt, organizuje montaż. Posiadanie własnego zbiornika, który dostarcza firma, pozwala klientom usamodzielnić się od dostawców i kupować gaz po korzystnych cenach. Dzięki ogrzewaniu gospodarstw domowych gazem płynnym możliwe jest mieszkanie z dala od sieci gazowej. Jest to też rozwiązanie ekonomiczniejsze niż ogrzewanie paliwem stałym. Gaz płynny ma bowiem większą wartość opałową, a jego spalanie jest bezzapachowe i w pełni kontrolowane. Przeprowadzimy Państwa przez każdy etap realizacji inwestycji a nasi specjaliści będą służyć doradztwem i pomocą.

Akcje społeczne
Oil-Gaz Gruop jako główny sponsor akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zapewnił dużo radości bydgoszczanom, przyczyniając się do niezapomnianej zabawy i atrakcji oklejania cysterny Oil- Gaz czerwonymi serduszkami. Działalność charytatywna to nie tylko ogólnopolskie akcje , to także wspieranie lokalnych organizacji. Zarząd Oil-Gaz Group niechętnie mówi o akcjach wynikających z potrzeby serca. „ Pomagać należy zawsze, gdy jest taka możliwość. Mają dawać radość nie rozgłos, to ich główny cel.” – mówi prezes zarządu.

Pracownicy
Oil- Gaz Group to wykwalifikowana kadra – specjaliści, analitycy, sprzedawcy – każda z tych osób tworzy firmę i ma swój wkład w budowanie wizerunku marki na rynku. „Zdajemy sobie sprawę, że za każdym sukcesem stoją ludzie. Doceniamy ich wkład, wiedzę, zaangażowanie i indywidualność. Cieszymy się, że możemy wzajemnie na siebie liczyć , pomagać sobie i wspierać się w dążeniu do realizacji planów i celów firmy” – mówi Iwona Sarnecka.


Powiązane treści