Bydgoszcz
7C
Niebo częściowo zachmurzone
70% wilgotność
Wiatr: 7km/h WNW
H 7 • L 7
5C
Czw
-3C
Pt
-2C
Sob
10C
Nd
9C
Pon
ZDMiKP: Kolizja na skrzyżowaniu Fordońska-Gajowa. Ruch tramwajowy w kierunku Fordonu został wstrzymany.
Metropolia BydgoskaBydgoszczInwestycjeWiecha w Platanowym Parku [ZDJĘCIA]
DSCF2327 (Copy)
07.04.2017 | 15:57

Wiecha w Platanowym Parku [ZDJĘCIA]

Postawienie wiechy - niezwykle ważne wydarzenie dla każdego budowlańca.

Na zdjęciu: Wiecha na budynku przy ul. Leśniej 20-22.

Fot. Stanisław Gazda

Dzisiaj na terenie Platanowego Parku, przy ul Leśniej 20-22 miała miejsce szczególnie ważna dla budowlańców uroczystość – zwieszenie wiechy na znak zakończenia stanu surowego budynku.

Jest to budynek wielorodzinny ze 148 mieszkaniami – informuje Andrzej Witkowski, członek zarządu spółki CDI 3. – Bryła budynku jest połączona dwupoziomowym garażem podziemnym na 164 miejsca postojowe, a w części parterowej znajdzie się miejsce dla 19 lokali użytkowych. Oddany w stanie surowym budynek jest jednym z elementów na przestrzeni 9 ha terenu zwanej Platanowym Parkiem, gdzie już w fazie projektowej pomyślano o rekreacji mieszkańców, placach zabaw i przyjaznym otoczeniu budynków. Do tej pory stanęły już tu dwa budynki mieszkalne.

Przybyłych na uroczystość budowlańców, przedstawicieli handlowych, dostawców, wykonawców, inspektorów nadzoru budowlanego, reprezentantów zespołów sprzedaży i zarządzania powitał Jacek Kazubowski – członek zarządu CDI 3, który podziękował wszystkim za pracę. Jak podkreślił – jest ona szczególna – bo choć wykonywana jest dla siebie, to przede wszystkim naznaczona jest myślą o innych.

Zawieszenia wiechy wraz z przedstawicielem inwestora w osobie Jacka Kazubowskiego, dokonał także Mateusz Stolarczuk – kierownik budowy.


Powiązane treści