Bydgoszcz
2C
Niebo częściowo zachmurzone
59% wilgotność
Wiatr: 5km/h S
H 2 • L 1
0C
Czw
1C
Pt
2C
Sob
4C
Nd
3C
Pon
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaBydgoszczInwestycjeWiecha w Platanowym Parku [ZDJĘCIA]
DSCF2327 (Copy)
07.04.2017 | 15:57

Wiecha w Platanowym Parku [ZDJĘCIA]

Postawienie wiechy - niezwykle ważne wydarzenie dla każdego budowlańca.

Na zdjęciu: Wiecha na budynku przy ul. Leśniej 20-22.

Fot. Stanisław Gazda

Dzisiaj na terenie Platanowego Parku, przy ul Leśniej 20-22 miała miejsce szczególnie ważna dla budowlańców uroczystość – zwieszenie wiechy na znak zakończenia stanu surowego budynku.

Jest to budynek wielorodzinny ze 148 mieszkaniami – informuje Andrzej Witkowski, członek zarządu spółki CDI 3. – Bryła budynku jest połączona dwupoziomowym garażem podziemnym na 164 miejsca postojowe, a w części parterowej znajdzie się miejsce dla 19 lokali użytkowych. Oddany w stanie surowym budynek jest jednym z elementów na przestrzeni 9 ha terenu zwanej Platanowym Parkiem, gdzie już w fazie projektowej pomyślano o rekreacji mieszkańców, placach zabaw i przyjaznym otoczeniu budynków. Do tej pory stanęły już tu dwa budynki mieszkalne.

Przybyłych na uroczystość budowlańców, przedstawicieli handlowych, dostawców, wykonawców, inspektorów nadzoru budowlanego, reprezentantów zespołów sprzedaży i zarządzania powitał Jacek Kazubowski – członek zarządu CDI 3, który podziękował wszystkim za pracę. Jak podkreślił – jest ona szczególna – bo choć wykonywana jest dla siebie, to przede wszystkim naznaczona jest myślą o innych.

Zawieszenia wiechy wraz z przedstawicielem inwestora w osobie Jacka Kazubowskiego, dokonał także Mateusz Stolarczuk – kierownik budowy.


Powiązane treści