Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Wiktor Przyjemski nie zwalnia tempa. Pobił rekord toru w Szwecji

Dodano: 06.06.2023 | 22:28

Na zdjęciu: Wiktor Przyjemski (kask niebieski) pobił dzisiaj rekord toru w Hallstavik, ale jego Rospiggarna przegrała z Indianerną Kumla, której jednym z liderów był Szymon Woźniak.

Fot. Archiwum

Tylko przez chwilę Wiktor Przyjemski był rekordzistą toru w Hallstavik. Zawodnik Abramczyk Polonii wystartował dzisiaj (6 czerwca) w meczu ligi szwedzkiej, a jego zespół – Rospiggarna przegrał z Indianerną Kumla 36:54.

Przyjemski w trzecim wyścigu dzisiejszego meczu na torze w Hallstavik wykręcił czas równych 55 sekund, co było nowym rekordem toru. Jednak z samego rekordu długo się nie nacieszył, bo w dziesiątym wyścigu jeszcze lepszy wynik uzyskał jego klubowy kolega, Kai Huckenbeck – 54,50 sek.

Zespół Przyjemskiego przegrał dzisiaj z Indianerną 36:54, a wkład punktowy młodzieżowca bydgoskiej Polonii to sześć wywalczonych oczek (3,1,1,0,d,1). Dla Rospiggarny czternaście punktów wywalczył wspomniany Huckenbeck (3,2,1,3,3,1,1*), a siedem dołożył Dimitri Berge (0,d,3,1,1,2).

W zwycięskiej ekipie z Kumli skuteczny był wychowanek bydgoskiej Polonii, a obecnie zawodnik Stali Gorzów Szymon Woźniak, który zdobył trzynaście punktów (1,3,3,3,3). Dziewięć z czterema bonusami (1*,2*,2,2*,2*) dołożył Krzysztof Buczkowski.

0 0 votes
Article Rating
Szymon Fiałkowski
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments