Bydgoszcz
12C
Niebo częściowo zachmurzone
74% wilgotność
Wiatr: 4km/h ESE
H 12 • L 10
16C
Sr
13C
Czw
14C
Pt
16C
Sob
16C
Nd
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczBiznesWild Moose – pozycjonowanie stron WWW na wyższym poziomie
pozycjonowanie stron
28.10.2020 | 12:05

Wild Moose – pozycjonowanie stron WWW na wyższym poziomie

Na zdjęciu: Wild Moose oferuje skuteczne pozycjonowanie serwisów bez limitu fraz.

Fot. mat. autora

Wild Moose to istniejąca od 2004 roku agencja marketingowa, specjalizująca się w skutecznym pozycjonowaniu stron oraz w efektywnych kampaniach Google Ads. Zespołem profesjonalistów w optymalizacji stron i content marketingu kieruje jeden z najbardziej doświadczonych ekspertów SEO w Polsce – Adam Grabowski, który przez lata był również ekspertem na oficjalnym forum Google w Polsce, gdzie pomagał mniej doświadczonym kolegą z branży marketingowej. W 2013 roku agencja uzyskała status Google Partner, a w 2015 roku została zaproszona do prestiżowego programu dla prężnie prosperujących firm – Google Rising Stars. W roku 2016 jako jedna z 50 agencji w Europie otrzymała prestiżową nagrodę Google Partners READY TO ROCK, za efektywność działania kampanii marketingowych.

Wild Moose wyróżnia się na polskim rynku spośród innych agencji SEO. Ponad 15-letnie doświadczenie, wiedza, praktyka i pasja, a także indywidualne podejście do każdego klienta i stawianie jego oczekiwań na pierwszym miejscu – te elementy doprowadziły do skonstruowania idealnej formy współpracy z kontrahentami, korzystnej i satysfakcjonującej dla każdej ze stron.

Umowa na pozycjonowanie strony z 1 miesięcznym wypowiedzeniem

Wiele agencji zajmujących się pozycjonowaniem oferuje wielomiesięczne umowy (zazwyczaj 12 lub 24 miesiące), bez możliwości złożenia wcześniejszego wypowiedzenia. Innym, częstym przypadkiem rodzaju umów są te podpisywane na płatność za efekt pozycjonowania. Skutkuje to tym, iż agencje nie angażują się w swoją pracę, nierzadko licząc, że jednorazowa optymalizacja witryny przyniesie stałe efekty. Może zdarzyć się jednorazowy wzrost pozycji na konkretne frazy, natomiast nie zostanie on utrzymany i spadki mogą być jeszcze bardziej odczuwalne. Jest to błędne myślenie, które w dodatku może przynieść właścicielowi więcej szkód niż pożytku, np. w postaci nałożonej kary przez Google.

Wild Moose to usługi najwyższej jakości i gwarancja najlepszych pozycji w wynikach wyszukiwania Google. Współpraca zawsze opiera się na umowie z jednomiesięcznym wypowiedzeniem, co jednocześnie stanowi bufor bezpieczeństwa dla podpisującego ją kontrahenta. Nie trzeba przywiązywać klienta długoterminowymi ustaleniami – efektywność i skuteczne działania bronią się same. Wszystkie działania klient na bieżąco może sprawdzać w swoim panelu, a także kontrolować pozycje swojej strony na dane frazy dzięki monitorowi pozycji, do którego ma nielimitowany dostęp.

Pozycjonowanie bez limitu fraz

Wild Moose oferuje skuteczne pozycjonowanie serwisów bez limitu fraz. Po konsultacji i ustaleniu przedmiotu działania a także zasięgu geograficznego danej firmy, klient ma możliwość pozycjonowania słów kluczowych w tym obszarze bez ograniczeń. W trakcie trwania umowy może dodawać, usuwać bądź dowolnie zmieniać frazy według swoich potrzeb (np. przy rozszerzaniu swojej oferty w sklepie). Jedynym warunkiem jest taki dobór słów kluczowych, aby były one skuteczne i przynosiły zamierzony efekt. W tym celu używane jest narzędzie Google Keyword Planner, a podstawą jest wcześniejsza skrupulatnie wykonana analiza całego serwisu oraz konkurencji.

Raportowanie działań SEO

Pozycjonowanie stron to szereg wielu zadań, które powinny być wykonywane regularnie i według określonych zasad. Zaliczyć do nich można: umieszczanie artykułów sponsorowanych, optymalizację kodu strony, optymalizację treści, poprawę linkowania wewnętrznego, dodanie treści na stronę lub artykułu na bloga, optymalizację meta tagów, rozwiązywanie problemów technicznych. Bez względu na to, co zostanie zrobione, współpracujący z Wild Moose klient ma dostęp do panelu online, w którym w czasie rzeczywistym widzi zmiany zachodzące w swoim serwisie. To narzędzie pozwala na kontrolę i weryfikację wykonanej pracy, nie pozostawiając wątpliwości co do zrealizowanych zadań. Ponadto, otrzymuje też dostęp do monitora pozycji z całą historią fraz. Dzięki temu realnie widzi osiągane rezultaty, może sprawdzać codzienne zmiany oraz pobierać raporty, w których dokładnie widać zmiany w dowolnym zakresie czasu.

SEO oparte na content marketingu

Dobre i skuteczne SEO to nie tylko optymalizacja strony, to także w dużej mierze marketing treści. Regularne tworzenie artykułów blogowych, poradników, czy opisów produktów jest niezbędne dla poprawy widoczności strony. Content marketing to podstawa pozycjonowania w Wild Moose, bez SWL (system wymiany linków) czy katalogowania. To nie tylko pisanie unikalnych tekstów przez najlepszych w swoich dziedzinach copywriterów, na podstawie stworzonej wcześniej strategii, lecz także późniejsza ich optymalizacja, wykorzystanie naturalnego linkowania i kierowanie materiałów do odpowiedniej grupy docelowej za pomocą odpowiedniego kanału. Dobry content pomaga w przeprowadzaniu sezonowych kampanii, zwiększa sprzedaż, przyciąga nowych klientów, odpowiada na ich potrzeby i przywiązuje do marki, przedstawiając ją jako eksperta w swojej branży. Prawidłowo zrobiony marketing treści oparty jest na dobrych artykułach o odpowiedniej długości, które są odwiedzane i chętnie czytane przez użytkowników Google – właśnie tak wygląda to przy współpracy z Wild Moose.

Pozycjonowanie stron to wiele złożonych działań, które należy wykonywać regularnie i z pełną starannością. Efekty, choć widoczne po czasie, mogą być naprawdę zadowalające – wysoka pozycja w Google to gwarancja napływu klientów, co bezpośrednio przekłada się na zysk przedsiębiorstwa. Warto więc postawić na rzetelną i doświadczoną agencję SEO, która w dodatku oferuje świetne warunki dla swoich partnerów – Wild Moose.

tel. 500 405 405
pozycjonowanie@wildmoose.pl
www.wildmoose.pl


Powiązane treści