Bydgoszcz
4C
100% wilgotność
Wiatr: 3km/h E
H 5 • L 3
8C
Pon
7C
Wt
8C
Sr
3C
Czw
10C
Pt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaWiosenne Kino Kobiet i pozytywna komedia w kinach Helios!
11.05.2018 | 16:46

Wiosenne Kino Kobiet i pozytywna komedia w kinach Helios!

Seans w bydgoskim kinie Helios już 16 maja!

Na zdjęciu:

Fot. mat. prasowe

Już 16 maja bydgoskie kino Helios zaprasza na pełen emocji seans z cyklu Kino Kobiet. Tradycyjnie oprócz specjalnie wybranej na tę okazję komedii czeka moc atrakcji, konkursów i doskonałej zabawy w kobiecym gronie!

Kino Kobiet to pełne atrakcji filmowe spotkania, które mają już stałe fanki. Specjalnie wybrany na tę okazję film i pozytywne konkursy połączone z możliwością zdobycia atrakcyjnych upominków to stuprocentowa gwarancja wspaniałej zabawy! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach. Tego seansu po prostu nie można przegapić – do zobaczenia na majowych spotkaniach!

Tym razem w cyklu Kino Kobiet pokazany zostanie film „Tully”. Opisuje on losy Marlo, która zatrudnia nianię Tully. Młoda, piękna i zwariowana opiekunka szybko wywraca do góry nogami życie całej rodziny. Marlo musi zmierzyć się z przebojową i pełną energii dziewczyną, która ma w sobie wszystko to, co Marlo utraciła.

Przy okazji seansu na Panie czekają konkursy! By wziąć w nich udział, należy wziąć pod uwagę „warunek” odnośnie dodatków i ubrań. Helios gorąco zachęca kobiety do uwzględnienia w swoich stylizacjach wiosennego akcentu – wianka! Najmilej widziane będą oczywiście te naturalne, własnoręcznie wyplecione z prawdziwych, polnych i łąkowych kwiatów.

Główną atrakcją wieczoru, poza pokazem filmowym, będzie też pokaz Akademii Tańca Danceby, który zaprezentuje taniec Burleska. To układ, który podnosi pewność siebie i wyzwala kobiecość. Jest on oparty na bardzo kobiecych choreografiach, który szkoli wyraz sceniczny oraz technikę i koordynację.

Już od 17:30 w holu kina na panie będą czekać porady i usługi partnerów cyklu Kino Kobiet:

– Instytut Urody Souvre, który sprawi że poczujesz się jak gwiazda na czerwonym dywanie! Każda z Pań będzie mogła zrobić zdjęcie na filmowej ściance i otrzyma upominek!

– Anielska Pracownia Violet zaprasza na kilka słów, a może receptę na szczęście…

– Tchibo opowie o nowościach smakowych oraz poczęstuje Panie kawą

– Konsultantki „Oriflame” zaprezentują nowości kosmetyczne, a firma Stovit przygotuje słodki poczęstunek

– Wykwalifikowane dietetyczki Natur House dokonają pomiaru składu ciała, a Eko-pasja zaprasza do degustacji naturalnych słodkich wypieków

– Konsultantka Tupperware zaprezentuje na stoisku najnowszą kolekcję opakowań, narzędzi i gadżetów do kuchni.

Na Kinie Kobiet można wygrać wspaniałe nagrody, takie jak: darmowe zabiegi fotoodmładzania na twarz DepilConcept w Bydgoszczy; voucher z pełnym dostępem do siłowni, zajęć Fitness oraz spa w Bella Line, niespodzianki z produktami firmy Stovit, konsultację z fizjoterapeutą oraz masaż leczniczo-relaksacyjny w Gabinecie Fizjoterapii i Masażu Ag-Med, vouchery na zabiegi do Centrum Stańczyk, kosmetyki od Oriflame, konsultacje oraz suplementy diety od Centrum Dietetycznego Naturhouse, upominki kosmetyczne ufundowane przez Perfumerię Douglas i wiele, wiele innych!


Powiązane treści