Bydgoszcz
13C
Niebo częściowo zachmurzone
87% wilgotność
Wiatr: 5km/h SSW
H 13 • L 13
10C
Czw
11C
Pt
15C
Sob
19C
Nd
25C
Pon
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaWirtualna rzeczywistość dla bydgoszczan w kinie Helios. Już w ten weekend!
KWHYB4
05.04.2018 | 17:11

Wirtualna rzeczywistość dla bydgoszczan w kinie Helios. Już w ten weekend!

Przy okazji premiery nowego filmu Stevena Spielberga "Ready Player One" na gości Kina Helios czeka wiele innych atrakcji!

Na zdjęciu: Kino Helios Bydgoszcz i The Unreal VR zapraszają na wirtualną przygodę.

Fot. mat. prasowe

W najbliższą sobotę 7 kwietnia bydgoskie kino Helios oraz salon wirtualnej rzeczywistości The Unreal VR łączą siły i organizują dzień przygód dla mieszkańców Bydgoszczy – wyjątkowe doświadczenia w wirtualnym świecie przy okazji premiery nowego filmu Stevena Spielberga „Ready Player One”. 

Najbliższy weekend to doskonała okazja do obejrzenia fantastycznych i widowiskowych filmów: „Tomb Raider” z przepiękną Alicią Vikander oraz „Ready Player One” w reżyserii Stevena Spielberga. Przy okazji tak spektakularnych widowisk kino Helios przygotowało dla widzów z Bydgoszczy dodatkowe atrakcje:

W sobotę 7 kwietnia od godziny 12:00 do 20:00 rzeczywistość 2045 roku wprost z filmu Stevena Spielberga będzie dostępna w bydgoskim kinie Helios! Salon The Unreal VR będzie rozszerzał rzeczywistość przenosząc Was do świata filmowego, w którym nie ma ograniczeń. The Unreal VR to portal pomiędzy światem rzeczywistym, a wirtualnym. To rozrywka w nowym wydaniu, pozwalająca na realną obecność w nierealnym świecie, angażująca zmysły i ciało. To doświadczenia dające pełne odczucia realności. To owszem gry pełne przygód i akcji, ale także podróże w miejsca niedostępne, edukacja przez przyjemność odkrywania, widowiska z Twoich marzeń, poznawanie sztuki od wewnątrz, zanurzenie w świecie fantazji i przeżycia dostarczające ogromną dawkę adrenaliny.

Także w sobotę, w godzinach od 15:30 do 20:00 fani Lary Croft będą mogli zobaczyć swoją bohaterkę  na dużym ekranie, a po seansie zrobić zdjęcie z piękną kobietą i jej najemnikami. Dodatkowo zostanie utworzone stoisko z repliką umundurowania i broni, które pozwoli poznać, z jakiego sprzętu używała główna bohaterka „Tomb Raider” oraz aktorzy z innych filmów akcji.

Kino Helios przypomina, że na seanse filmów „Tomb Raider” oraz „Ready Player One” są dostępne bilety rodzinne. Szczegóły znajdziecie w cenniku.

Powiązane treści