Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Włodzisław Giziński. Przedstawienie kandydata do Sejmu

Dodano: 29.09.2023 | 10:12

Na zdjęciu: Włodzisław Giziński przy wsparciu rodziny prowadzi nowoczesne centrum medyczne i jeden z największych niepublicznych szpitali w Polsce.

Fot. Tomasz Hoppe

Szanowni Państwo,

jestem lekarzem specjalistą psychiatrii, certyfikowanym psychoterapeutą oraz superwizorem psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego Sekcji Naukowej Psychoterapii.

W 1988 uzyskałem stopień naukowy doktora i rozpocząłem prowadzenie własnego gabinetu psychiatrycznego i psychoterapeutycznego w Bydgoszczy. W ciągu 35 lat, przy wsparciu żony i rodziny, rozwinąłem go w nowoczesne centrum medyczne i jeden z największych niepublicznych szpitali w Polsce. Codziennie leczymy tam setki pacjentów.

Byłem także wojewodą bydgoskim, radnym i wicemarszałkiem sejmiku woj. kujawsko-pomorskiego oraz radnym miasta Bydgoszczy.

W sierpniu 1980 roku zostałem wiceprzewodniczącym Komitetu Założycielskiego Służby Zdrowia NSZZ Solidarność, a od 1989 roku członkiem Regionalnego Komitetu Obywatelskiego Antoniego Tokarczuka w Bydgoszczy.

Stworzyłem i byłem również pierwszym kierownikiem Katedry Lekarza Rodzinnego i Opieki Paliatywnej Akademii Medycznej w Bydgoszczy. Pierwszych 18 lekarzy rodzinnych w województwie specjalizowało się pod moim nadzorem.

Wiem, jakie były założenia nowego systemu ochrony zdrowia, ale wiem także, jakie popełniono błędy w jego dalszym rozwoju i reformowaniu.

Jeśli uważacie Państwo, ze moja wiedza i doświadczenie mogą być przydatne w Sejmie, to proszę o Wasz głos.

Dr n. med. Włodzisław Giziński

Włodzisław Giziński. Przedstawienie kandydata do Sejmu

 

Materiał sfinansowany przez KWW Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni