Bydgoszcz
18C
Słonecznie
51% wilgotność
Wiatr: 5km/h ESE
H 18 • L 17
18C
Czw
15C
Pt
12C
Sob
16C
Nd
18C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaPowiat BydgoskiPolitykaWójt Białych Błot odpowie na pytania mieszkańców podczas czatu na Facebooku
20.05.2020 | 10:32

Wójt Białych Błot odpowie na pytania mieszkańców podczas czatu na Facebooku

Czat odbędzie się w najbliższy wtorek, 26 maja.

Na zdjęciu: Dariusz Fundator będzie odpowiadał w mediach społecznościowych na pytania mieszkańców gminy Białe Błota podczas wideo.

Fot. Szymon Fiałkowski / archiwum

Wójt gminy Białe Błota w najbliższy wtorek (26 maja) zorganizuje pierwsze spotkanie online w mediach społecznościowych, na które zaprasza wszystkich mieszkańców.

Jak mówi wójt, z uwagi na obecną sytuację związaną z pandemią koronawirusa, takie spotkania z mieszkańcami właśnie w formule online w mediach społecznościowych mają odbywać się cyklicznie. – Uzupełni to tradycyjną formę kontaktu z państwem – pisze Dariusz Fundator. Zapewnia przy tym, że tematyka spotkań będzie wynikała z potrzeb oraz przekazywanych zagadnień.

Pierwszym tematem, jaki ma być poruszany podczas spotkania będzie spór sądowy między gminą Białe Błota a Skarbem Państwa – Rejonowym Zarządem Infrastruktury o podatku od nieruchomości z terenu lotniska. Sprawa – jak przyznaje wójt Fundator – wzbudza ostatnio dużo kontrowersji i właśnie jemu poświęcone będzie pierwsze spotkanie online z mieszkańcami.

Wójt przekazuje także, że spotkanie potrwa około godziny. Rozpocznie się o 16:00 w mediach społecznościowych.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Gość
Gość
11 miesięcy temu

A co z wykluczonymi? Dlaczego wójt blokuje na swojej oficjalnej stronie mieszkańców zadajacych pytania,a nie blokuje Pana z jego komitetu wyborczego i jego brata którzy wyzywają ludzi? Dlaczego wójt w debacie wyborczej obiecywał konkursy na stanowiska urzędnicze i audyty, zatrudnia ludzi bez konkursów, mało tego często są to ludzie bez podstawowej wiedzy którą powinni posiadać pracownicy danego referatu? Dlaczego wójt narzuca temat dyskusji a co jeśli padną inne pytania?

Powiązane treści