[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Wójt Białych Błot odpowie na pytania mieszkańców podczas czatu na Facebooku

Dodano: 20.05.2020 | 10:32
Dariusz Fundator

Czat odbędzie się w najbliższy wtorek, 26 maja.

Na zdjęciu: Dariusz Fundator będzie odpowiadał w mediach społecznościowych na pytania mieszkańców gminy Białe Błota podczas wideo.

Fot. Szymon Fiałkowski / archiwum

Wójt gminy Białe Błota w najbliższy wtorek (26 maja) zorganizuje pierwsze spotkanie online w mediach społecznościowych, na które zaprasza wszystkich mieszkańców.

Jak mówi wójt, z uwagi na obecną sytuację związaną z pandemią koronawirusa, takie spotkania z mieszkańcami właśnie w formule online w mediach społecznościowych mają odbywać się cyklicznie. – Uzupełni to tradycyjną formę kontaktu z państwem – pisze Dariusz Fundator. Zapewnia przy tym, że tematyka spotkań będzie wynikała z potrzeb oraz przekazywanych zagadnień.

Pierwszym tematem, jaki ma być poruszany podczas spotkania będzie spór sądowy między gminą Białe Błota a Skarbem Państwa – Rejonowym Zarządem Infrastruktury o podatku od nieruchomości z terenu lotniska. Sprawa – jak przyznaje wójt Fundator – wzbudza ostatnio dużo kontrowersji i właśnie jemu poświęcone będzie pierwsze spotkanie online z mieszkańcami.

Wójt przekazuje także, że spotkanie potrwa około godziny. Rozpocznie się o 16:00 w mediach społecznościowych.

Wójt Białych Błot odpowie na pytania mieszkańców podczas czatu na Facebooku
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Gość
Gość
2 lat temu

A co z wykluczonymi? Dlaczego wójt blokuje na swojej oficjalnej stronie mieszkańców zadajacych pytania,a nie blokuje Pana z jego komitetu wyborczego i jego brata którzy wyzywają ludzi? Dlaczego wójt w debacie wyborczej obiecywał konkursy na stanowiska urzędnicze i audyty, zatrudnia ludzi bez konkursów, mało tego często są to ludzie bez podstawowej wiedzy którą powinni posiadać pracownicy danego referatu? Dlaczego wójt narzuca temat dyskusji a co jeśli padną inne pytania?