[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Wraca Woda Bydgoska! Zapisy wciąż trwają

Dodano: 27.07.2021 | 09:21

Na zdjęciu: Zawody w pływaniu, które odbywały się na staromiejskim odcinku Brdy, zawsze przyciągały tłumy zawodników i kibiców.

Fot. Stanisław Gazda/archiwum

Gotowi na wielkie ściganie na Brdzie? Szykujcie formę na 15 sierpnia – po rocznej przerwie wracają zawody Woda Bydgoska! Zapisy wciąż trwają.

W połowie sierpnia wraca jedna z najważniejszych sportowych imprez w Bydgoszczy – rywalizacja pływacka Woda Bydgoska. – Po rocznej przerwie zaprosimy Was nad Brdę, gdzie na zawodników będą czekać 3 dystanse do pokonania: 650 m, 1600 m i 2800 m – informuje bydgoski ratusz. Urzędnicy przekonują, że Brda to jedna z najczystszych rzek w Polsce, dzięki czemu zawodnicy mogą w niej bezpiecznie rywalizować o jak najlepszy rezultat.


CZYTAJ TAKŻE: Nowy tytularny sponsor Astorii


Bądźcie gotowi na wartki nurt, zmienne warunki i niesamowitą sportową przygodę. Zapisy nadal trwają! Pamiętajcie, że czasu do imprezy nie pozostało zbyt dużo, zatem decyzję o starcie trzeba podjąć szybko. Spotykamy się na Wyspie Młyńskiej już 15 sierpnia – informują organizatorzy.

Zapisy na Wodę Bydgoską odbywają się za pośrednictwem strony internetowej: b4sportonline.pl/wodabydgoska

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Benc Benc 12
Benc Benc 12
1 rok temu

Powrót do normalności , wróciła Rzeka Muzyki , grająca fontanna czy triathlon , a ja czekam na jedną z najciekawszych bydgoskich letnich imprez czyli BIM , świetna kolorowa radosna impreza .