Bydgoszcz
4C
Niebo głównie zachmurzone
86% wilgotność
Wiatr: 3km/h WNW
H 5 • L 3
2C
Pon
3C
Wt
5C
Sr
1C
Czw
1C
Pt
Przed świętami nie stój w korku! Śledź na bieżąco nasz serwis TRAFFIC na portalu MetropoliaBydgoska.PL oraz na Facebooku i Twitterze.
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaWrzesień pełen śmiechu, czyli propozycje Impresariatu Adria
Metropolia
02.09.2019 | 13:17

Wrzesień pełen śmiechu, czyli propozycje Impresariatu Adria

Na zdjęciu: Wrzesień w Bydgoszczy będzie obfitował w kulturalne wydarzenia organizowane przez Impresariat Adria

Fot. mat. partnera

Wrzesień to początek jesiennej szarugi i koniec wakacyjnych atrakcji. To jednak nie znaczy, że musi być nudno! Impresariat Adria Art przygotował dla bydgoszczan 3 propozycje na wieczory pełne dobrej zabawy. Czeka nas spektakl w gwiazdorskiej obsadzie i wizyta dwóch kabaretów z najwyższej półki.

Jesienny repertuar otworzy spektakl „Ludzie inteligentni”. To przezabawna historia pary, która postanawia się rozstać po piętnastu latach związku. Okazuje się jednak, że ich pożegnanie rozpoczyna ciąg domysłów i nieporozumień wśród bliskich. Jak w reakcji łańcuchowej, kryzys jednego związku wywołuje kolejne… Widzowie mogą przekonać się, że mężczyźni są z Marsa, a kobiety z Wenus i często dzielą ich lata świetlne. Komedia już 6 września w Operze Nova. W rolach głównych Paulina Holtz, Izabela Kuna, Szymon Bobrowski czy Bartłomiej Topa (6 września 2019, godz. 17.:30 i 20, Opera Nova).

Kilkanaście dni później do kinoteatru Adria zawita Kabaretu Moralnego Niepokoju ze swoim nowym programem „Tego jeszcze nie grali”. Tym razem polityka zostaje za drzwiami, a na scenie pojawią się przede wszystkim tematy, które dręczą nas w codziennym życiu. W końcu kto nie chciałby wiedzieć, jak wyjechać z rodziną na zagraniczne wakacje i nie zwariować, próbując wybrać restaurację na obiad, albo jak uratować syna przed niechybną pałą z matematyki. Odpowiedzi na te, i wiele innych pytań 15 września o godzinie 16.00 i 19.00 w kinoteatrze Adria.

Dwa tygodnie później, w tym samym miejscu będzie okazja, żeby pośmiać się razem z Kabaretem SMILE. Program „To się nadaje do kabaretu” to m.in. perypetie Bożeny i jej męża Merlina, ale też inne nowe skecze na temat ponadczasowych problemów. Przecież każdy ma czasem trudności z tym, żeby dogadać się z dziećmi lub zapłacić abonament rtv. Kabaret SMILE obraca codzienne sprawy w wyjątkowe dowcipy, które bawią do łez! Można to sprawdzić 29 września, godz. 16 i 19, kinoteatr Adria.

Szczegóły i bilety na adria-art.pl w zakładce „Bydgoszcz”.

2019-09-06
godz. 17.30 i 20.00
„Ludzie inteligentni”
Bydgoszcz, Opera Nova

2019-09-15
godz. 16.00, 19.00
Kabaret Moralnego Niepokoju – nowy program: „Tego jeszcze nie grali”
Bydgoszcz, kinoteatr Adria

2019-09-29
godz. 16.00, 19.00
kabaret Smile – „To się nadaje do kabaretu”
Bydgoszcz, kinoteatr Adria

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści