Bydgoszcz
15C
Mżawka
93% wilgotność
Wiatr: 5km/h SW
H 16 • L 14
13C
Czw
15C
Pt
15C
Sob
15C
Nd
15C
Pon
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleWskoczył do Brdy, by uciec przed policją. 22-latek złapany na Okolu
pościg osiedle okole
07.07.2018 | 12:22

Wskoczył do Brdy, by uciec przed policją. 22-latek złapany na Okolu

Udana akcja bydgoskich policjantów.

Na zdjęciu: 22-latek trafił już do więzienia.

Fot. KWP Bydgoszcz

Poszukiwany przez policję 22-letni mieszkaniec Bydgoszczy został złapany podczas próby ucieczki przed patrolem. Mężczyzna chciał uciec przed funkcjonariuszami, wskakując do Brdy.

Do zdarzenia doszło w czwartek, 5 lipca około godziny 16:40. Policjanci z komisariatu Bydgoszcz Błonie dowiedzieli się, że poszukiwany przez nich 22-latek, za którym sąd wydał nakaz doprowadzenia do aresztu będzie przejeżdżać ulicą Żeglarską. Funkcjonariusze natychmiast skierowali tam patrol.

Po zauważeniu samochodu, którym poruszał się poszukiwany, policjanci zablokowali przejazd pod wiaduktami kolejowymi. 22-latek wysiadł jednak z auta. Nie reagując na wezwania funkcjonariuszy, zaczął uciekać ulicą Żeglarską. Mundurowi ruszyli za nim w pościg.

Mężczyzna, próbując umknąć policji, wskoczył do Brdy. Jeden z funkcjonariuszy zdecydował się kontynuować pościg i także wskoczył do rzeki. Po dopłynięciu na drugi brzeg zbieg został zatrzymany. 22-latek najbliższy rok spędzi za kratkami, gdzie odbędzie karę za przestępstwa narkotykowe.


Powiązane treści