Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
1

Gajowa 72 – wyjątkowa inwestycja, która integruje mieszkańców

Dodano: 26.10.2023 | 08:34

Na zdjęciu: Mieszkańcy Wspólnoty Mieszkaniowej Gajowa 72 będą mogli korzystać z niezwykłego miejsca, jakim będzie świetnie wyposażona Strefa Wspólnoty.

Fot. APRO Investment

Wspólnota Mieszkaniowa Gajowa 72 to kolejny projekt APRO Investment, który tworzy nie tylko miejsce do mieszkania, ale i społeczność. Jej członkowie będą mogli korzystać z niezwykłego miejsca, jakim będzie świetnie wyposażona Strefa Wspólnoty. Znajdzie się w niej szereg funkcji uprzyjemniających nawiązywanie relacji z sąsiadami.

Wspólnota Mieszkaniowa Gajowa 72 powstaje na osiedlu Bartodzieje – miejsca, z którego wszędzie jest blisko. To budynek z niezwykłym klimatem, a jego położenie umożliwia kontakt z naturą, jak i z sercem miasta. Inwestycja APRO Investment nawiązuje do układu urbanistycznego Bartodziejów, jednocześnie oferując wysoką jakość mieszkań.

Budynek został zaprojektowany przez renomowaną pracownię Sobociński Architekci. Składa się z trzech brył, w których znajduje się 116 komfortowych mieszkań wykończonych w wysokim standardzie. Wszystkie zostaną wyposażone w instalację pod klimatyzację oraz rolety zewnętrzne w kolorze stolarki okiennej. Dodatkowym atutem są grzejniki kanałowe zamontowane w każdym z salonów. Dzięki temu rozwiązaniu aranżacja tej przestrzeni będzie czystą przyjemnością.

Wspólnota Mieszkaniowa Gajowa 72 – strefa dla mieszkańców

Poza najnowocześniejszymi rozwiązaniami w mieszkaniach, APRO Investment zaoferuje mieszkańcom Gajowej 72 coś więcej – możliwość integracji z sąsiadami w specjalnie przygotowanych strefach. Dzięki nim nowi mieszkańcy nawiążą więzi i stworzą fantastycznie funkcjonującą społeczność. – Zaprojektowaliśmy kilkadziesiąt metrów kwadratowych przestrzeni nazwanej Strefą Wspólnoty, w której znajdzie się szereg funkcji, uprzyjemniających nawiązywanie relacji z sąsiadami. Przestrzeń ta znajduje się na parterze, zaraz przy wejściu do budynku. Miejsce to zostanie podzielone na mniejsze, przenikające się strefy, w których będzie można oddawać się swoim pasjom – tłumaczy APRO Investment.

W Strefie Wspólnoty mieszkańcy Gajowej 72 będą mogli spotkać się na kawie; jej specjalna część zostanie wyposażona w aneks kuchenny i stoliki kawowe. To doskonałe miejsce do urządzenia przyjęć czy zebrań sąsiedzkich, ale nie tylko – dzięki zastosowaniu w niej rozkładanych stołów normalnej wysokości przestrzeń można łatwo zaadaptować na potrzeby pracy zdalnej, jak i przygotowania wspólnych projektów do pracy czy szkoły.

Gajowa 72 - wyjątkowa inwestycja, która integruje mieszkańców

Strefa Wspólnoty umożliwi także integracje każdego pokolenia w formie rozrywki: powstanie specjalna strefa umożliwiająca zagranie w gry planszowe, jak i konsolowe. Nie zabraknie też miejsca dla najmłodszych, w którym dzieci będą mogły spędzić czas na zabawie i rysowaniu; w tym czasie ich rodzice będą mogli skorzystać ze strefy fitness z matami do ćwiczeń, która z łatwością zmieni się w strefę relaksu z bujakami podwieszonymi do sufitu. Nie ma lepszego miejsca na lekturę książki i wypicie filiżanki kawy.

Ważnym elementem wyposażenia Strefy Wspólnoty Mieszkaniowej Gajowa 72 będzie stół do bilarda, który zostanie ulokowany niedaleko Strefy Kawowej i telewizora. Będzie to sprzyjało wieczornej integracji międzysąsiedzkiej, podobnie jak strefa zieleni – miejsce dla pasjonatów roślin, w którym będzie można się wymieniać nie tylko poradami, ale też sadzonkami.

Gajowa 72 - wyjątkowa inwestycja, która integruje mieszkańców

Strefa Wspólnoty będzie się zmieniać wraz z oczekiwaniami i pomysłami mieszkańców Gajowej 72. To oni nadadzą jej kształt i będą ją współtworzyć. Dodatkowym atutem tego innowacyjnego rozwiązania będzie bezpośrednie wyjście na patio, które poszerza paletę możliwości wykorzystania Strefy do aktywności angażujących mieszkańców. Strefa Wspólnoty będzie miała także własną toaletę z przewijakiem – dzięki temu korzystanie z niej będzie wygodne i dostępne dla każdego.

Wspólnota Mieszkaniowa Gajowa 72 – zielony taras

Strefa Wspólnoty to nie jedyny wyróżnik Wspólnoty Mieszkaniowej Gajowa 72 na tle innych inwestycji mieszkaniowych w Bydgoszczy i regionie. Na dachu środkowej części budynku zaprojektowano zielony taras, który będzie dostępny dla wszystkich mieszkańców. To miejsce, które może stać się wiosenno-letnią Strefą Wspólnoty, idealną na spotkania z sąsiadami w ciepłe wieczory.

APRO Investment zapewnia swoim mieszkańcom wyjątkowe doznania – w przypadku Gajowej 72 będzie nim możliwość odpoczynku na tarasie dzięki pięknym, designerskim leżaków w otoczeniu wspaniałej łąki kwietnej. To rozwiązanie nie tylko estetyczne, ale i ekologiczne – łąka kwietna to idealne otoczenie dla owadów zapylających, które są niezwykle potrzebne Matce Naturze. Łąka będzie też wchłaniać wodę opadową, zgodnie z wskazaniami katalogu „zielono-niebieskiej” infrastruktury dla miasta Bydgoszczy.

Jesteśmy liderem w kreowaniu nowej rzeczywistości. Wspólnota Mieszkaniowa Gajowa 72 to wyjątkowy projekt APRO Investment w Bydgoszczy, który w niespotykany wcześniej sposób stawia na nawiązywanie więzi, zapewnienie dobrostanu psychicznego i integrację międzypokoleniową. Zamieszkaj w budynku, który jest estetyczny, ekologiczny, pełen nowoczesnej technologii i będzie Twoją przystanią pełną najlepszych przyjaciół.

0 0 votes
Article Rating
Gajowa 72 - wyjątkowa inwestycja, która integruje mieszkańców
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Miś
Miś
10 dni temu

Właśnie sprzedaliśmy tam mieszkanie. Miejsce jest świetne, ale niestety mieszkania są do niczego. Wszystko słychać co się dzieje u sąsiada, dosłownie jaki program ogląda, co przez telefon mówi, już nie mówiąc o sprawach intymnych w nocy. Absolutnie te mieszkanie się nie nadają do spokojnego życia.

Bartosz
Bartosz
5 dni temu

Instalacja pod klimatyzację mega, mało gdzie się coś takiego znajduje od razu. Fajna ta strefa wspólna, podoba mi się 🙂