Bydgoszcz
17C
Opady
63% wilgotność
Wiatr: 3km/h WSW
H 18 • L 16
18C
Nd
17C
Pon
20C
Wt
23C
Sr
18C
Czw
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczInwestycjeWybór mieszkania na rynku pierwotnym to nie lada wyzwanie!
sfera-nieruchomości-tekst-sponsorowany
08.06.2018 | 09:08

Wybór mieszkania na rynku pierwotnym to nie lada wyzwanie!

Jak wybrać najlepszą ofertę zakupu mieszkania?

Na zdjęciu: Sfera Nieruchomości oferuje mieszkania w różnych rejonach Bydgoszczy.

Fot. mat. prasowe

Chyba każdy zaobserwował, jak dynamicznie i różnorodnie rozwinął się rynek mieszkań deweloperskich w przeciągu ostatnich kilku lat. Ciężko przejść obojętnie obok ofert deweloperów, którzy kuszą nowoczesnymi rozwiązaniami, perfekcyjnymi lokalizacjami i standardem, o którym w budownictwie starszego typu można tylko pomarzyć.

Mnogość ofert to zaleta, ale też wyzwanie dla poszukujących nowego lokum. Od obrzeży miasta, po ścisłe centrum – niemal w każdym zakątku Bydgoszczy znajdziemy budujące się nowe mini osiedla, z których każde jest zróżnicowane pod względem układów, jakości wykonania, cen i standardu wykończenia.

Naprzeciw oczekiwaniom klientów chcących dokonać dobrego wyboru wyszła firma, która od kilku lat plasuje się, jako lider sprzedaży mieszkań na rynku pierwotnym. Czy Sfera Nieruchomości to zwykły pośrednik? Otóż nie. Pracownicy Sfery Nieruchomości jako podstawę swojej działalności traktują relacje z deweloperami. Sprzedaż swoich inwestycji powierzyło im obecnie ponad dwadzieścia firm deweloperskich z Bydgoszczy i okolic. To nie przypadek, bo kompleksowa obsługa, wszechstronność działań i transparentność usług sprawiają, że firmie Sfera Nieruchomości swoje mieszkaniowe losy powierzają zarówno klienci indywidualni, jak i inwestorzy, chcący zbudować kapitał.

Nasuwa się zatem pytanie – co zyskuje klient korzystający z usług Sfery na rynku pierwotnym? Przede wszystkim bezpłatne doradztwo, możliwość poznania każdej z ponad 40 inwestycji od każdej strony i co najważniejsze, dla ceniących swój czas, ofertę skrojoną na miarę. Doradcy Sfery oszczędzają czas klientów, jak i swój własny, dlatego trudny okres zakupu mieszkania, skraca się do minimum.

Zakup nieruchomości, niezależnie od celu, nie jest zadaniem łatwym. Sfera Nieruchomości wyciąga rękę do każdego, kto marzy o bezbolesnym i sprawnym przebiegu tego procesu. Zaufało im już blisko półtora tysiąca klientów. To najlepsza wizytówka.


Powiązane treści