Bydgoszcz
11C
Słonecznie
84% wilgotność
Wiatr: 6km/h W
H 12 • L 10
20C
Pon
20C
Wt
20C
Sr
22C
Czw
25C
Pt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIWybrano najlepsze położne w kraju. Bydgoszczanka jedną z laureatek konkursu!
29.01.2021 | 09:38

Wybrano najlepsze położne w kraju. Bydgoszczanka jedną z laureatek konkursu!

Na zdjęciu: Marzena Wróblewska została nagrodzona w konkursie "Położne na medal"

Fot. mat. prasowe

Rozstrzygnięty został ogólnopolski konkurs „Położna na medal”. W województwie kujawsko-pomorskim wyróżniona została Marzena Wróblewska z Bydgoszczy.

Kampania społeczno-edukacyjna „Położna na medal” odbyła się po raz siódmy. Jej pomysłodawcą jest AMA Akademia Malucha Alantan, a konkurs odbył się pod honorowym patronatem Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych, zaś wsparcia merytorycznego udzieliły: Fundacja Rodzić po Ludzku, Polskie Towarzystwo Położnych, Stowarzyszenie Dobrze Urodzeni oraz Polskie Centrum Edukacji.

W tegorocznym konkursie wzięło udział 528 położnych z całej Polski, na które oddano łącznie 16 956 głosów. Laureatką ogólnopolską została Agnieszka Małolepszy z Łodzi, która zdobyła ponad 1400 wskazań. W województwie kujawsko-pomorskim wyróżniono Marzenę Wróblewską.

Położna z 34-letnim stażem od początku swojej pracy zawodowej związana jest z Kliniką Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej w Szpitalu Uniwersyteckim im. dr, Jana Biziela w Bydgoszczy. Swoją wiedzą i doświadczeniem od kilkunastu lat dzieli się z młodszymi położnymi na uczelni. Po godzinach pasjonują ją podróże, zwiedzanie świata i poznawanie nowych kultur.

Wyróżnienie w konkursie „Położna na medal” ma dla mnie ogromne znaczenie. Świadczy o tym, że kobiety, którym mogłam pomóc, pamiętają mnie i głosując na mnie nagrodziły moje zaangażowanie oraz serce włożone w pracę – mówi laureatka

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Lidia
Lidia
4 miesięcy temu

Najserdeczniejsze gratulacje – wspaniala kobieta, najlepsza położna – miałam wielkie szczęście bo ta Pani odbierała moje dwa porody, była wielkim wsparciem. Położna z powołania! Wszystkiego dobrego!

Katarzyna
Katarzyna
4 miesięcy temu

Brawo🤩 Wielkie Gratulacje dla Pani Marzenki W. ,bardzo kochana , pomocna położna .🥰W swoją pracę wkłada dużo serca miałam to szczęście i przyjemność poznać Panià Marzenkę🥰🥰🥰🥰

Ala
Ala
4 miesięcy temu

Gratulacje,bardzo sympatyczna kobieta oraz znakomita położna.

Ania
Ania
4 miesięcy temu

Serdecznie gratuluję, Pani Marzenka przyjmowała na świat moją córkę 14 lat temu,pamiętam jakby to było dziś, cudowna kobieta i wielkie zaangażowanie do wykonywanej pracy,,, miło zobaczyć po tyłu latach tak dobrą duszyczkę,,, pozdrawiam serdecznie i życzę samych sukcesów 😊

Anonim
Anonim
4 miesięcy temu

Niestety, w moim przypadku właśnie ta Pani zachowała się nagannie: komentując do studentek( na korytarzu za drzwiami, jednak wszystko doskonale słyszałam) że kto to przyjmuje o 3 w nocy taki stan porodu( podważając w ten sposób decyzję lekarza ginekologa), że będę się jeszcze dobę męczyć. W kontakcie bezpośrednim była bardzo opryskliwa.

Małgorzata
Małgorzata
4 miesięcy temu

Gratuluję!!! 8 no już 9 lat temu 23 Czerwca była pani przy moim porodzie. Przy 4 dziecku i ciężkim porodzie dędąc w 5 ciąży byłam przerażona i strasznue się bała nawet ze wzgledu na wiek 42 lata. Pamiętam jak dziś było Euro 2012 był ważny mecz – wyrobiłam się w przerwie!!!! Dziękuję mała rośnie jak na drożdżach.

Powiązane treści